Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van az, hogy amíg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy amíg korábban deszka voltam, szinte egyáltalán nem vonzottam a férfiakat? Miután megcsináltatta a melleim, a vékony alkatomhoz képest aránytalanul nagyra, mindig van jelentkező.

Figyelt kérdés
Mindez nagyon jól esik, de tényleg ennyit nyomna a latba két tokélete cici?

2016. jún. 9. 19:15
1 2 3 4 5
 41/50 A kérdező kommentje:
Hidd el, hogy fejben is rendes vagyok.
2016. jún. 9. 21:14
 42/50 szöxi89 válasza:
tuddod hanynak bvan meg a vilagon akinek szilikonja van....amugy meg ha tauntak a melledre ugyan ugy nem lexel erdekes mint müteted elött...a szilikon az mind divatbol van amiböl a sebeszek jo meggazdagonnak.neked amugy mi az eletbe a a celod??????
2016. jún. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/50 A kérdező kommentje:
Az a célom, hogy még nagyobb melleket csináltassak.
2016. jún. 9. 21:22
 44/50 szöxi89 válasza:
hat jo kis elet celod van....igy a pasik tutti omlani fognak utanad a rendes pasikat a csalad allapitasra vagyok nök erdekli nem az az hogy a csajuk hogy van elsazllva a szilikon melleivel
2016. jún. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/50 anonim ***** válasza:
ma 20:50-re valamit reagálhatnál...
2016. jún. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/50 anonim ***** válasza:
A kérdező nem nő. Leszedett valahonnan egy képet és most ebből csinált egy kérdést, élvezi a válaszokat, jót röhög a markába. De nem nő, ebben biztos vagyok.
2016. jún. 9. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/50 anonim ***** válasza:

Hogy lehettek ennyire buták :D:D

Googles képet rakott ki, troll az egész kérdés szerintem egy kismellű lány szórakozik csak itt aki nagy melleket szeretne és igy lesz önbizalma hogy más lány mellét teszi ki! Szánalmas, beteg vagy kérdező. Nekem a kéo utàn feltűnt hogy kamu .. sok buta kiéhezett gyakoris..

2016. jún. 9. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/50 szöxi89 válasza:
persze hogy szanalmas es gyerekes
2016. jún. 9. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/50 anonim ***** válasza:
ne csodálkozz, cicus.... :)
2016. jún. 10. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/50 szöxi89 válasza:
amikor az iq osztottak tutti legalabb 2x allhatott sorba :)
2016. jún. 10. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!