Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan legyek úgy férfias,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legyek úgy férfias, hogy közben nem vagyok bunkó?

Figyelt kérdés
Elsősorban lány barátaim vannak és csomószor hallom, hogy lehetnék férfiasabb, határozottabb. De ilyenkor mindig úgy érzem, ha nem kérem ki az ő véleményét is, nem tekintem egyenrangú félnek, hanem "dominálni" próbálok, akkor bunkó leszek.

2016. jún. 9. 21:35
 1/10 anonim ***** válasza:
91%
Őszinteséggel. Nem attól leszel férfi ha tahó vagy. Attól leszel férfi ha tudsz nőként bánni egy nővel. Terhességi ne legyél alamuszi nyuszi. Nem kell megijedni egy lánytól csak bátran. Ne félj az elutasítástól. Majd jön a következő. Nem szabad futni olyan busz után ami nem állt meg. Várd meg a másikat mindig jön másik. Fel a fejjel 😄 22/L
2016. jún. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%
Menj át inkább az "úriember" irányba, az mindenkinél pozitív hatást kelt
2016. jún. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Igen, azt próbálom. Mármint mindenkivel kedves vagyok, mindenkihez pozitívan állok hozzá (mint egy kanadai :D), még akkor is ha nem bírom. Erre kaptam meg már többször is, hogy egyszerűen túl "jófiú" vagyok.
2016. jún. 9. 21:50
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj, hogy sokan azt hiszik, a férfiasság/nőiesség egy viselkedésforma, ezért imitálni próbálják amiről úgy gondolják, hogy az. Valójában ezek a dolgok tulajdonságok, a személy kisugárzásában vannak benne. Tehát ha nincs meg benned, hiába imitálod,akkor valóban csak bunkó vagy furcsa leszel.


A férfias férfi tisztában van önmagával, és vállalja önmagát. A nőt egyenrangú partnerként kezeli. Udvarias, kedves, de nem tűri, hogy ugráltassák, dróton rángassák. Kulturált, van véleménye, de meghallgatja a másikat is, és hajlandó közös kompromisszumokra. Jó az önbizalma, de nem elbizakodott. Nem erőlteti rá magát a nőre, nem kuncsorog érzelmek után, de tud adni és kapni is érzelmeket. A legfontosabb, hogy nem hazudozik és nem játszmázik, nem mutatja másnak magát mint aki ő valójában.

2016. jún. 9. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Próbáld szétfeszíteni a határaidat. Legyél pimasz. Meg fogsz lepődni.

Néhányan megorrolnak rád ezért, de a tapasztalatszerzés áldozatokkal jár. Online egyszerűbb.

Ja, és a lányok nagy része nem tudja megkülönböztetni a megjátszott és az ösztönös férfiasságot, mint ahogy a férfiak is bedőlnek a megjátszott női szerepeknek.

2016. jún. 9. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Hú, néhányan mennyire idealizált világképpel rendelkeznek...

A férfiasság nem egy fixen körülírható valami. Lehet a srác akármilyen udvarias, simán elkönyvelhetik páran papucsnak. És lehet akármekkora bunkó, simán epekedhetnek utána nők, hogy milyen férfias.


Légy határozott. Ha kérdeznek valamit, akkor mondd el a véleményed és ötleted. Aztán helyzetfüggően reagálj. Pl. ha megkérdezik, hogy hova menjetek enni, mondj egy helyet határozottan, ne kérdezz vissza, hogy ő hova menne.

2016. jún. 10. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Teljesen egyetértek a 4-essel.
2016. jún. 10. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2016. jún. 11. 12:03
 9/10 anonim ***** válasza:
4: Ismerem azt "férfias férfi" típust, akit lefestettél. Igazából kiábrándítóan unalmas emberek, akik mellett nagyon hamar be lehet szürkülni. Én az eredeti embereket bírom a hülyeségeikkel együtt. És ez a típus, amit leírtál, igazából nem létezik. Még a leírásodból is kijön, hogy ezek felvett magatartásformák. Ugyanezt tapasztaltam az életben is.
2016. júl. 9. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Felvett magatartásformák? Szöveget értelmezni tudsz?
2016. júl. 9. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!