Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Melyik a "jobb"? Szeretőnek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik a "jobb"? Szeretőnek lenni, vagy megcsalt félnek?

Figyelt kérdés

2016. jún. 10. 22:40
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
89%
Megcsalt félként legalább tiszta marad a lelkiismeretem.
2016. jún. 10. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
91%
Szeretőnek élvezetesebb!
2016. jún. 10. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
97%
Szeretőnek lenni jó és nem kell megcsalás, szerető úgy is lehetsz ha nagyon szereted a barátnőd és akkor te egy nagyon szerető ember vagy :)
2016. jún. 10. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Nincs jó vagy rossz válasz, csak kíváncsi vagyok a véleményekre!:)
2016. jún. 10. 22:42
 5/23 anonim ***** válasza:
90%
Szeretőnek. Ki akar megcsalt fél lemni. A szeretőnek csak jobb.
2016. jún. 10. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
88%
szeretőnek izgi megcsaltnak nem jó dolog
2016. jún. 10. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 Noblesse Oblige ***** válasza:
90%

Szerintem mindkettőnek rossz. Egy nő, aki sosem lehet teljes értékű kapcsolatban a szerelmével, vagy egy másik akit hülyére vesznek? Mindkettő borzalmas.

De én a kisebbik rosszat választanám, és inkább a megcsalt fél lennék, mert a sérelem akkora lenne bennem, hogy simán kitenném a szűrét az "uramnak" és megszabadulnék egy parazitától! Míg a szeretőknél mindig ott az a fránya remény, amiért képesek komplett idiótát csinálni saját magukból! És még évekig abban a mesebeli álomban ringatják magukat, hogy egy nap, ők lesznek a királykisasszonyok, akit az korosodó, leértékelődött balfék majd elismer teljes értékű asszonyának.

2016. jún. 10. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
83%
Mind kettő rossz. Az egyik a saját magam gerinctelensége miatt, a másik pedig az ex párom gerinctelensége miatt. Ha muszáj választanom, akkor már ne én legyek a bűnbak. És még a lelkiismeretem is tiszta marad.
2016. jún. 10. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 cukilányka 0.0 ***** válasza:
29%

Megcsalt félnek lenni a legfelemelőbb érzés a világon! :)


20/L

2016. jún. 10. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
87%
Én ugyan szerető nem voltam, soha nem is leszek, de egyszer lefeküdtem egy pasival, akiről nem sokkal később kiderült, hogy van barátnője. Én azóta is nagyon rosszul érzem magam és bűntudatom van, pedig nem is tudtam róla. Egyébként szerintem egyiknek sem jó, maximum ha a szerető egy gerinctelen ribi.
2016. jún. 11. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!