Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Melyik a "jobb"? Szeretőnek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik a "jobb"? Szeretőnek lenni, vagy megcsalt félnek?

Figyelt kérdés

2016. jún. 10. 22:40
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Mindenkinek zöldet adtam:)

2016. jún. 11. 07:56
 12/23 anonim ***** válasza:
82%
Osztom pár előttem szóló véleményét. Mindkettő borzalmas, de én is lennék inkább megcsalt, de a lelkiismeretem a helyén legyen.
2016. jún. 11. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim válasza:
79%
Mindkettő borzalmas. :S
2016. jún. 15. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
75%

A megcsalt fél nevelgeti, öntözi, védi a fát, a szerető leszedi a gyümölcsöt.

En pl jobb szeretek gyümölcsöt majszolni, de kinek mi..:D

2016. jún. 15. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
Köszii:))
2016. jún. 15. 22:45
 16/23 anonim válasza:
100%
Szerintem a megcsalt fél jobban szenved, de helyzete válogatja. Lehet hogy megszabadul egy pocsék kapcsolattól, vagy azt sem tudja magáról, hogy megcsalt fél. És lehet hogy a szerető évekre bennragad egy reménytelen szerelemben.
2016. júl. 13. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
74%

Sok igazat írtatok,de talán ezt még nem.

A megcsalt nem maga választja,ezt az állapotot,(hiszen ki szeretné átélni ezt a fájdalmat),de a szerető önként lép bele egy foglalt emberrel való viszonyba.Jogos, ha írjátok, van olyan, hogy nem tudja.. Igen.de ha kiderül ,és benne marad, akkor megérdemli a szenvedést...

Viszont a megcsalt,önhibáján kívül kerül ebbe a méltatlan és fájdalmas helyzetbe....

Voltam megcsalt, nemcsak itt filozofálok,de szerető sose lennék leszek, így nem tudom jobb e annak lenni...

szerintem jobb,mert ő csak a szépet, és jót kapja a lopott órák alatt a férjből...

2016. júl. 14. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Megcsaltnak lenni nagyon rossz. De szeretőnek lenni ettől ugyan nem lesz jobb, de még jó se.
2016. aug. 12. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
28%
Szeretőnek egyértelműen. Ha te vagy a harmadik nincs túl sok okod bűntudatra. A megcsalónak annál jobban.
2016. aug. 12. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
62%

A "megcsalás" /nagy szavak/ mindig létezett! Ez olyan mint az evolúció! A fajfenntartás mellett, ösztönösen törekedsz a legjobb bikával tehénnel összebújni! Ráadásul nálunk "gondolkodó" /haha/ lényeknél, még beleszól a szerelem is!

Ha volt valaki akivel kavartam, attól még kellett az otthoni szex is! De van olyan aki az egyik helyett választ valami mást, de mégis együttmarad a régivel! És ilyen férfi is, nő is akad! Csalni jobb mintha megcsalnak! De ezzel nem kell soha megbántani a másikat! Általában nem ellene irányul a dolog, csak kevés, és nem akarod eldobni mert szereted, illetve ott a család!

2016. dec. 18. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!