Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nektek milyen volt az első...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek milyen volt az első anális élményetek? Hány éves korban történt?

Figyelt kérdés
2016. jún. 11. 10:04
 1/7 anonim ***** válasza:
56%

Háát nagyon jó volt az első semmi sikositót nem használtunk egyszerűen annyira fel voltam izgulva :3

A hétvégén sms eztünk a barátommal hogy milyen jó lenne kiprobálni, meg hogy majd veszek sikositót és egyéb szexuális dolgainkrol is, akkor már nagyon fdlhúzott:$ majd vasárnap elmentem hozzá és megtörtént addig győzködött hogy jó lesz, hogy belementem.

Először az ujjával csinálta, aztán betette és nem fájt jó érzés volt az egész amig elnem ment. De először csak gumival engedtem, majd később anélkül is csináltuk :D

2016. jún. 11. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
31%

1es vagyok 17évesen, most 18vagyok

15évesen jöttem vele össze azóta együtt vagyunk :)

2016. jún. 11. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
97%
20 éves voltam.Nagyon fájdalmas volt,nem gondoltam,hogy ennyire fog fájni. Most sem tartozik a kedvenceim közé,de már megtanultam azt,hogy ha nem tudok eléggé ellazulni,akkor felesleges neki kezdeni az análnak,mert akkor ismét borzasztó fájdalmam lenne.Amikor kellően el tudok lazulni,akkor viszont kifejezetten élvezem,persze sikosítóval. 28/N
2016. jún. 11. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem egetrengető, de jó volt. Azóta sokkal jobban élvezem, 17 voltam.

19L

2016. jún. 11. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
16 és most 17 vagyok. Nekem iszonyúan fájt jobban mint amikor elvesztettem a szüzességem. Aztán csináltam többször és mostmar szeretem is.
2016. jún. 11. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
59%
17 éves koromtól több próbálkozás volt, de 22 évesen találtam rá páromra, aki orgazmust is tud okozni nekem análisan. Imádom! 😊
2016. jún. 12. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
35%
14 voltam és magamnak csináltam. Nagyon tetszett. Azóta imádom és rendszeresen csinálom. Minden pasi oda van érte hogy ennyire szeretem.
2016. jún. 15. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!