Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagyon izgat a popószex, ki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon izgat a popószex, ki merjem próbálni?

Figyelt kérdés

19 éves lány vagyok, és még sosem próbáltam ki az anál szexet. Kicsit tartok tőle, mert a partnerem méretei nagyok, és nem szeretném, hogy kitáguljon a popsim, meg hát a fájdalom is megriaszt... Sok rémhírt hallani a dologról, és ez megrémiszt, de valahányszor a barátom az ujjával kényezteti a popsimat, nekem hatalmas orgazmusaim vannak, még akkor is, ha a puncimhoz éppen hozzá se nyúl. Gyengéd lenne velem, ebben biztos vagyok, mert nagyon odafigyel rám szex közben. Bízom benne, de valahogy mégis hezitálok. Szerintetek mitévő legyek? Tudnátok adni valamiféle tanácsot?

Előre is köszi! :)



2016. máj. 10. 17:26
 1/9 anonim ***** válasza:
67%

ha annyira kellemes, hogy az érintés is orgazmust okoz, akkor butus lennél nem kipróbálni!

hogy hogy tedd? először ujjazzon, használjon síkosítót, majd mehet a farka. ahogy írtad, biztos vagy benne, hogy gyengéd lenne. tehát, ha mégse lenne kellemes, akkor abbahagyná. tehát semmit se veszítenél :-D

2016. máj. 10. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
67%
Próbáld, sok nőhöz volt szerencsém, akik imádták és hatalmas orgazmusaik voltak tőle :-) Olvassatok pontosan utána a módszernek (nem gyk-n :-D ) Megvannak az alapszabályok, amiket, ha betartotok, akkor nincs gond vele.
2016. máj. 10. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
67%
Ne hezitálj rajta, ha akarod akkor próbáld ki, nem veszítesz semmit, sőt nyerhetsz rajta. Ha meg véletlen elviselhetetlen a fájdalom akkor meg abba lehet hagyni.
2016. máj. 10. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
67%

Hatalmas orgazmusod van?

Akkor bűn lenne ha kihagynád!Jó előjáték és alapszabályok betartása után szerintem fantasztikus új élmény!!

2016. máj. 11. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
67%

Beszéld meg vele, hogy nagyon kiszeretnéd próbálni, de legyen nagyon óvatos és fokozatos a tágításnál és használjatok síkosítót. Nyilvánvaló hogyha ez téged izgat, akkor csináljátok. Ha meg ő nem szeretné ezt, akkor nem igazán vagytok egymáshoz illők ilyen szempontból...

37f

2016. máj. 11. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
54%
Tágítás a kulcs. Gondolja arra, hogy mi jön ott ki belőled és utána azért visszazár a popsid.
2016. máj. 15. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
90%
Először próbáld ki egy uborkával.
2016. jún. 13. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
54%
Csak bátran ! Síkosító, óvatos benyomással. Először úgy próbáld, hogy ráülsz és bevezeted magadnak.
2016. jún. 22. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
66%
nagyon szeretnéd kipróbálni az ember természetes szexuálitasát? kezdesz ébredni:)
2017. ápr. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!