Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hihetetlen, vagy csak inkább...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hihetetlen, vagy csak inkább nem érdekli a pasik jó részét, hogy sok nőnek nincs hüvelyi orgazmusa?

Figyelt kérdés

Itt is olvastam, meg hallottam nem 1 embertől, hogy ilyen nem létezik. Viszont az ellenkezőjét is sokan állítják.

+ Sok pasi úgy van vele, a szex arról szól, beteszi, tologatja ki-be, amíg ő el nem megy, de vajon ezeket szimplán nem érdekli, vagy meg se fordul a fejükben, hogy sok nőnek így nem megy?



2016. jún. 11. 21:24
1 2
 1/11 Titok 20+/f ***** válasza:
Ha lenne barátnőb biztos hogy arra törekednék hogy neki is jólegyen
2016. jún. 11. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
97%

Van amelyiket nem érdekli:)

Én is mondtam már, hogy attól mert nyomogat még nem fogok elélvezni, ami persze nem gáz, mert sok nő nem képes hüvelyi orgazmusra, én sem.

A baj ott kezdődik mikor a tudtára adod, hogy máshogy is megoldhatja és néz mint egy idióta birka, mint aki nem tudja miről beszélek.

Na az ilyennek a felesége se lennék :D

2016. jún. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Van akit nem érdekel, mert túl sok energiába kerülne (számára) eljuttatni a nőt az orgazmusig. Mások pedig annyira kulturálatlan, érzéketlen barbár tahók, hogy meg se fordul a fejükben, hogy esetleg a másik fél számára is örömtelibbé lehet tenni a dolgot. El sem tudom dönteni, hogy melyik a nagyobb szégyen.
2016. jún. 11. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
48%
Kb. 15 évig fogalmam sem volt arról, milyen a hüvelyi orgazmus. Hiába beszéltem a férjemnek, mint a süket f4sz, olyan volt csak nézett, nem hitte el. Érdekes, van egy szeretőm, aki figyel rám, minden mozdulatomat ismeri, (2 éve) vele sikerül. Várom a lepontozást.......
2016. jún. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
25%

Nőként (és a hüvelyi orgazmus több éves kutatása után) írom: az, hogy egy nőnek van-e hüvelyi orgazmusa, kb. 80%-ban magán a nőn múlik és kb. 20%-ban a férfin.

Ha egy nő nem tud ellazulni, feloldódni, átadni magát az érzésnek, akkor a férfi lehet bármilyen figyelmes, technikás, stb., a nőnek akkor sem lesz orgazmusa.

2016. jún. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
# 4: a szeretőjének az ember nem akar megfelelni, nincs mély érzelmi kötelék, ezért sokkal könnyebben oldódik fel úgy, hogy legyen orgazmusa. Ha azonban egyszer már sikerült, akkor nem kizárt, hogy a férjeddel is lenne.
2016. jún. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

#5

most megnyugtattál :D

Akkor lehetséges , hogy az volt a baj, hogy életemben nem voltam szerelmes?

Van remény!

Második voltam!

2016. jún. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem meg csak hüvelyi orgazmusom van, csikló orgazmusom nem.
2016. jún. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 icu75 ***** válasza:
Az 5nek igaza van,egy nő csak azt várja el egy pasitól amit ő is el tud érni (legyen az bár csikló vagy hüvelyi orgazmus) persze emellett az is igaz hogy a férfiak jelentős hányada nem jó szerető! Az okokat nem firtatom most.
2016. jún. 11. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is csak hüvelyi van, nem szeretem ha a csiklomat piszkálja engem idegesit de a másik viszont nagyon jo :)

és tényleg csak ugy megy ha ellazulsz és nem görcsölsz rá valamint rendesen felizgat a párod akibe szerelmes vagy :)

2016. jún. 11. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!