Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy 25-év feletti férfi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 25-év feletti férfi milyen pluszt tud nyujtani egy nála 10-15-évvel idősebb fiatalos nőnek?

Figyelt kérdés

Szeretnék konkrét indokot kapni, esetleg tapasztalatot osszatok meg velem. Miért jobb egy fiatalabb férfi és nem csupán a szexben -mint egy korom béli'?

Érdekelne a puszta valóság, mert privátban csak nyers és kiábrándító probálkozásokon kívül, nem láttam, nem találkoztam semmi ösztönző momentummal.



#érzelem #Korkülönbség előnye #gyengédség vagy csak testiség.
2016. jún. 12. 00:26
 1/6 anonim ***** válasza:

Igazából nem tudom.

Nem a kort nézem.


28 vagyok, párom 38. De 18-nak sem nézik néha.

Dohányboltban elkérik a személyi igazolványát. azt egy kicsit erősnek érzem :-)

Ha érdekel kifejtem, de gondolom nem az én válaszomra vársz...

2016. jún. 12. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
92%
Például sokkal energikusabb is lehet a szexben, nyitottabb természetű, úgymond nem keseredett még meg, jobb kedélyűbb is lehet általánosságban, visszafiatalodsz mellette lelkileg stb...
2016. jún. 12. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Mert a korával, a gondolkodásával, a mentalitásával ő is fiatalossá tesz.

Fogalmam sincs egyébként én soha nem akartam idősebb nővel lenni komoly kapcsolatban, maximum kipróbálni vele milyen a szex, de szerintem ennyi. 26F

2016. jún. 12. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
40%

Hát nézd, itt is és az életben is csak egy bizonyos körnek" jönnek be a nála korosabb nők! Akinek viszont zsánerei, azok kitartóak, nem restek udvarolni sem és ha az ország másik felén laksz akkor is felkeresnek-kölcsönös szimpátia esetén.

Fiatalos lendületet, jó testet és élvezetes szexet is adhat egy fiatalabb férfi ha működik a kémia.

2016. jún. 12. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha konkrétat akarsz, van egy szomszéd idős pár, a nő 13-évvel idősebb. Régóta szépen élnek, a férj dolgos, mindent előteremt az asszonynak, a nő yan kedves és mosolygós az urávsl, hogy az csoda. Szüleim mesélték,hogy a férfi rengeteg kedvességet és megbecsülést kapott, tehát nem is akart fiatalabb nőt mert ilyen megértést nem kaott volna-Igen ez ösztönző lehet! Egy fiatalos tapasztalt nő aki jól főz energikos az ágyban és kedves nagy húzóerő. Cserébe amit akar azt kap meg a fiatalabb párjától.
2016. jún. 12. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Goloth válasza:
Én egy tőlem 22 évvel idősebb nőbe vagyok szerelmes nagyon! Több hónapja tart a románcunk! Az Ő szavaival élve a párja láncra vert rabszolgának tartja! A gyerekei szintén! Nincs élete,otthon! Mindig csak a munka,munka munka! Tőlem mást kap! Békét nyugalmat,kikapcsolódást,szerelmet,romantikát,és egyáltalán törődést! Ezeket természetesen önzetlenül! Verseket írok hozzá! Ragyogtatva tartom a kapcsolatunkat! Apró meglepetések sorozata!Éreztetem vele hogy egy csodás NŐ! Mert erre vágyik szerintem a többség! Ezt próbálom neki úgy megadni hogy sose legyek neki sok vagy kevés!
2016. jún. 24. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!