Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, ti a párotoknak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti a párotoknak szívesen megmutatjátok az ánuszotokat vagy inkább ódzkodtok ettől?

Figyelt kérdés
Szeretem a látványt amikor egy lány két kézzel széthúzza a popsiját és így feltárja a fenéklyukát, lányok ti szívesen megteszitek ezt ha a párotok megkér? Hagyjátok a párotoknak hogy ő csinálja ezt? És egyéjszakásnál?

2016. jún. 12. 09:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
87%
Nem tudom, hogy mi oka lenne hogy ne. Ha együtt vagyok valakivel fel sem merül az hogy bármitől is ódzkodjak. Mivel mi kedveljük az anált pláne nem gond, sőt.
2016. jún. 12. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
62%
Sehogy sem szeretem. Tiltott zóna. :D
2016. jún. 12. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
58%
Nem szeretem ha nézi, szóval kifejezetten mutogatni nem szoktam, inkább takargatni.
2016. jún. 12. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
73%
Kipróbálnám
2016. jún. 12. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
53%
sose kérte tőlem senki
2016. jún. 12. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
45%
Én inkább szégyenlős vagyok. Nem szeretem, mikor a popsimat nézik (a lyukban mégis mi a szép?), olyankor nagyon zavarba jövök. Azt viszont szeretem, ha nyalják 😳
2016. jún. 12. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
90%
Simán megmutatom, és ki is nyal. Igen, ott is. Mi rendszeresen análozunk, így nincsen tabu. Én is kinyalom a szép seggét.
2016. jún. 12. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Én nem szívesen mutogatnám de ha a párom külön megkérne akkor megtenném.

Egyéjszakásnál meg nem lenne annyira nagy gátlásom

2016. aug. 23. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
#6, ennek megis mi ertelme? Nem paradoxon kissé?
2016. nov. 16. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Hm... hát, akit dugtak már hátulról punciba, annak már látták is a popólyukát, hiszen rendes pucsításnál "feltárul" általában az is.. Hátulról lovaglásnál meg pláne.

az meg elég kiábrándító ha a csaj nem pucsít, hanem görbített vagy egynes háttal van csak.. lelombozó

2016. nov. 16. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!