Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A kor előrehaladtával arányosa...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kor előrehaladtával arányosan romlik a férfiak szexuális teljesítménye?

Figyelt kérdés
Úgy értem mondjuk 30 felett már egyre csak rosszabb lesz?

2016. jún. 13. 01:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Sz,tem ez változó, személy függő.

Van kinél igen,de nem gyakori jelenség.

A te általad meghatározott kor még fiatal ahhoz nagyon,hogy romoljon a teljesítménye.

Ha mégis akkor egészségügyi probléma állhat a háttérben.


N,

2016. jún. 13. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Több dolog is befolyásolja, a korral azért jönnek a problémák is a későbbiekben, nem pont a 30 as év elejére gondolok de később, fiziai erőnlét csökkenése, negatív stressz hatása jobban megmutatkozik, ha egy normál emberről beszélünk azért elég mozgalmas ilyenkor az élet munka, család (lehetőleg) stb. Meg ugye a tesztoszteron szint termelése is egyre lecsökken már hormonálisan kezdenek majd a dolgok előjönni. Tehát ez nem ilyen, hogy hú 30 lettem holnaptól minden rossz hozza magával az idő. Legalábbis én ezt tapasztaltam amit leírtam.
2016. jún. 13. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Rendes táplálkozással és testmozgással fenntartható.


Cink, Szelén, Omega-3 Ezekre érdemes nagyon odafigyelni


Ételek amikkel ezt lehet pótolni:

- Őrölt Chia mag

- Paradió

2016. jún. 13. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én 30 feletti vagyok és kanosabb vagyok, mint valaha, de ahogy a többiek is írták ez függ a kajától, konditól, lelkiállapottól, egészségtől
2016. jún. 13. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Szerintem 30-tól 50-ig tart a legszebb férfikor.

A szexualitás romlása egészségi állapottól is függ, de olyan 60 éves kortól romlik érezhetően.

2016. jún. 13. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

MoMég mindig bírom a tempót.

Minimálisan fogott rajtam az idő.


43F

2016. jún. 13. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

ugyanugy megy mint rgen 2-3-4-5 menet ha kell nem gond

ja és tapasztaltabb az ember és jobban keresnek fel a huszonéves csajok a jobb szex miatt

szoval

egyértelmű hogy jobb idősebben

48F

2016. jún. 13. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
63 vagyok de még jól működik
2016. jún. 13. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szó sincs arányos romlásról. Ahogy előttem valaki nagyon helyesen írta, 30 fölött kezdődik a legszebb férfikor. Eddigre megbékél az ember a testiséggel, megismeri önmaga és partnere minden nyűgjét, korlátját. Jó esetben tapasztalt, minden partner számára kiváló szerető lesz. Aztán, ha odafigyelt magára, 55 felé azon kapja magát, hogy lenne mivel, de nincs kivel, mert a párja már inkább csak unokázna. Ilyenkor aztán vagy megalkuszik az ördöggel, és szeretőt keres, vagy tutujgatja a bránert, ha már nem bír magával.
2016. jún. 14. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

30 felett,fokozatosan el kezd csökkenni a tesztoszteron szint a férfiaknál.

Ez valóban elég egyén függő.És szerintem sem 30-nál kezdődik a hanyatlás.

Én 40 körül kezdtem el tapasztalni,hogy napi 25 óra helyett már csak napi 20 órát gondolok a szexre :)

F45

2016. jún. 14. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!