Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok hány éves korotokban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok hány éves korotokban jött el az a pillanat mikor már igényeltétek a szexet rendszeresen?

Figyelt kérdés

2016. jún. 13. 13:17
 1/5 anonim ***** válasza:
17,5 -ig még szűz voltam,Rá egy évre volt rendszeres.
2016. jún. 13. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
18 körül
2016. jún. 13. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
94%
18 éves voltam mikor megerőszakolt az akkori párom akkor még szűz voltam... Évekig nem tudtam pasira nézni. KB 21 éves koromra tudtam feldolgozni az esetet. Azt se mondom hogy igényeltem de azt sem mondom hogy nem. Fogalmazzunk úgy hogy talán elkezdem feloldódni és talán élvezni. Futó kalandjaim sose voltak akikkel együtt voltam szexuálisan azok a párjaim voltak ;) 22/L
2016. jún. 13. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
#3 Nagyon erős vagy, amiért fel tudtad dolgozni az esetet. Csodállak. :)
2016. jún. 13. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

4 éves lehettem...

Az óvodában nagyon megtetszett a szexis Lipták Kornél, azóta kívánom rendszeresen...

Szerencsére az egyik csendes pihenőben kiment a dadus, és XXX

Egyszer megtörtént, azóta kívánom mint ananász a vizet xD

2018. máj. 21. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!