Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Erdélyben nincsenek leszbikuso...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erdélyben nincsenek leszbikusok vagy csak én vagyok ennyire vak? Valaha eljön az a pillanat amikor nehezen is, de felismerem őket?

Figyelt kérdés

Nagyon szívesen megismerkednék Erdélyi leszbikusokkal, de pechemre sosem a megfelelő személyt szúrom ki. Pedig nyitott szemmel járok és figyelek, de nekem ezt a radar funkciót törölték a lehetőségek közűl :D. És mostmár lassan egy komolyabb kapcsolat is szóba jöhetne :). Ti mennyire vagytok sikeresek ebben? Vagy hol ismerkedtek?

Van mikor ez nem zavar és jól megvagyok egymagam is, de azért néha olyan érzésem van, mintha csak én lennék egyedűl ilyen.



2016. máj. 7. 17:35
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
kimaradt :) 20/L/L
2016. máj. 7. 17:37
 2/17 anonim ***** válasza:
Nem annyira divat mint Magyarorszagon, mert itt nem divat. De lattam jonehanyat Marosvasarhelyen (szulovarosom) en meglatom oket. 21f
2016. máj. 7. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Nagyobb városokban még lehet látni, de máshol nemigen sajnos. Ezér próbálkozom itt, hátha :)
2016. máj. 7. 18:46
 4/17 anonim ***** válasza:

Én ismerek egyet, bár ő inkább biszex.

Meg az exem is Erdélyben lakott sokáig.

2016. máj. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Ismerem ezt az érzést, hogy milyen azt érezni hogy mintha te lennél csak egyedül.

21/L/L, Erdély

2016. máj. 8. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
77%

Kisvárosokban is pont úgy vannak, csak mivel azok sokkal belterjesebbek, és talán másabbak is a társadalmi normák, ezért az ilyent sokkal zártabban kezelik, kevesebben vállalják fel.


22/f

2016. máj. 11. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
26%
"Ojvé, valaki nem úgy gondolkodik, mint én, máris nem illeti meg szólás szabadsága"
2016. máj. 29. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

A szólás szabadsága nem egyenlő a sértegetéssel.

Innentől kezdve nincs mit mondanom neked.

2016. máj. 29. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Ezzel mondjuk kellően tudok azonosulni,pláne azèrt mert az èn környèkemen sincs senki kb.

Az ország másik vègèbe talán,ha szökőèvbe egyszer beszèlek valakivel. xD

Fejèr megye.~ Aki gondolja írhat.


22/L

2016. jún. 5. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Én bisex vagyok.Marosvasarhelyi

19 l

2016. jún. 5. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!