Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tegyek, ha túl nagy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha túl nagy a szerszámom? Többi lent.

Figyelt kérdés
Üdv! Na szóval...az alkalmi kapcsolataim során nem jelentett problémát, sosem tették szóvá, de a mostani tartós párkapcsolatomban kissé akadályozó tényező és elkezdett zavarni, hogy a páromnak túl nagy a méretem...mindenki megérti miért zavar remélem.. - nem tudom annyira önfeledten "Jól érezni" magam, mert figyelnem kell, óvatosnak lenni stb...Esetleg van valami tippetek, hogy mit lehet ezzel kezdeni? Esetleg "idomul" a párom hüvelye majd szépen lassan?

2016. jún. 14. 08:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
17%
Dicsekedj...ba.+
2016. jún. 14. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
48%
Hol van egy metsző olló (?) :D
2016. jún. 14. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Nem dicsekvés okán tettem fel a kérdést, hanem mert az együttléteinket beárnyékolja az, hogy ha nem vagyok óvatos akkor fájdalmat okozok a kedvesemnek. Gondolom a gyik.hu felhasználói között más is járt már hasonló cipőben, hátha tud valaki valami tippet, mert elég tanácstalan vagyok.

Ui. Kedves első válaszoló.. cserélném egy 15 centisre , mert sosem a méret a lényeg, használni kell ügyesen...

2016. jún. 14. 08:54
 4/12 anonim ***** válasza:

A hüvely rugalmas szerv, ami jól tud alkalmazkodni a hímvessző méretéhez ezt tudjuk, de hosszában azért nagyon változni nem fog, bár gondolom valamennyit idomulhat, de ha gondot okoz akkro ott azért tényleg nagyobb méretbeli eltérés lehet kettőtök közt.

Amit tehetsz az, hogy olyan pózokat próbáltok ahol kevésbé tudsz mélyre hatolni, pl hátulról akaratlanul is valamennyit felfog a feneke, de ugyanez igaz az oldalt / félig oldalt pózok esetén is, kísérletezzetek.

2016. jún. 14. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Hasonló cipőben jártam én is. Az cerkám "csak" 14 cm hosszú, de a párom hüvelye még ennél is kisebb és szűkebb volt. Szegénykémnek mindig fájt, ha óvatos voltam, akkor is. Már 2 éve élünk együtt. Viszonylag hamar élvezetes lett a szexuális életünk mert a párom hüvelye annyira kitágult, hogy a legnemesebb szervem már kényelmesen befér. Most ott tartok, hogy már alig várom az estét! :D

24/F

2016. jún. 14. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm az értelmes válaszokat!! :) Örülök, hogy vannak még normális emberek..

Igen, a kevésbé "mélyreható" pózokat szoktuk így is előnyben részesíteni, de remélem változik a helyzet :) ... és akkor most kérném azokat, akik folyamatosan teszik fel a "mekkora a farkam? szerintetek elég nagy? " stb..típusú kérdéseket, hogy menjenek inkább tegyék be valahova...itt van 19 centi, aztán tudok belőle használni 15-16-ot..akkor van értelme???.....áhh....

2016. jún. 14. 10:37
 7/12 anonim ***** válasza:
13%
Keress olyat akivel összeilletek. Számomra nincs túl nagy mélytorokhoz sem. Minél nagyobb annál jobb. (ne írj privátot)
2016. jún. 14. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Kellett 3-4 hónap mire hozzám igazodott a hüvelye. Ha nem komolyban gondolkodsz, akkor lehet jobb, ha mást keresel. Esetleg tegyél valamit a tövére, amitől nem bír annyira be menni.
2016. jún. 14. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Hasonló cipőben jártunk a barátommal, az ő mérete túl nagy volt nekem, féltem is a dologtól. Neki is óvatosnak kellett lennie, ezért gyakran nem is tudott elmenni szextől, szóval kerestünk alternatívákat. Én is azokat a pózokat ajánlom, amit fentebb leírtak, de a hüvely tényleg képes kicsit idomulni, idővel - ha nem is szűnik meg teljesen a probléma - jobb lesz.

Tudom, semmi újat nem mondtam, de hátha érdekel +1 tapasztalat. :)

2016. jún. 14. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
43%
Elmész a búsba a hülye kamu kérdéseddel együtt. 19 cm olyan kibäszott nagy? Nekem is ekkora, és a közel 50 kapcsolatomból mindössze egy nehezményezte ezt de neki hüvelyelőreesése volt.
2016. jún. 15. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!