Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagy baj manapság a férfiaknak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy baj manapság a férfiaknak ha sokat kell várni egy nővel az első szexre?

Figyelt kérdés

Úgy értem ismerkedésnél nem fekszik le a lány vele túl hamar, az mennyire baj.

Eddig csak 1 párom volt de vele barátságból alakult át a kapcsolat szerelemmé. Most egyedül vagyok és randiztam már 2 fiúval az elmúlt időszakban. Egyikük már a 3. randin szexet akart. Vele már nem is beszélek (mondjuk nem emiatt). A másik fiúval volt 5 randink is szex nélkül de nekem még akkor is nagyon idegen volt fizikailag, nem lettem volna kész arra hogy lefeküdjek vele. Végül ő hátrált ki az ismerkedésből. Ha ilyen gyors manapság a tempó én nem tudom mi lesz velem. 24/L



2016. jún. 12. 18:25
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

Van akinek igen, mert annyira túlteng benne a hormon, hogy nem bírja türtőztetni magát (nem is akarja) és nem érti, hogy nem szex közben vagy után kell ismerkedni.


Én sem bírom a fordított sorrendet.

2016. jún. 12. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Szerintem akár a második hónapig is lehet vele várni. Aki számára igazán izgalmas, érdekes vagy, az simán fog várni addig.
2016. jún. 12. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 Sunshinedoll ***** válasza:
Aki követelőzik, az valószínűleg nem is akar többet. Van sok pasi, akinek nem ez az elsődleges szempont. Az is lehet, hogy velük nem érezted alkalmasnak 5 randi után, és később jön olyan, akivel majd annak érzed.
2016. jún. 12. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Az engem nem zavar, ha egy lány megfontolja, hogy kivel fekszik le. Sőt, valahol imponál.


Amivel bajom van, ha valaki csak hülye újságok javaslataira, fix időponthoz köti, hogy ez mikortól lehetséges. Mert olyankor semmi lelki alapja nincs a dolognak, csak bugyután leköveti mások tanácsát.


Szerintem, ha őszintén megmondod ezt a férfinak, akivel ismerkedsz, megfogja érteni.

2016. jún. 12. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim válasza:

Sztem a nő minél tovább tart annál jobb, nkem bnőm ,,nem engedte'' amíg nem voltunk együtt

Szóval ő addig nem feküdt le senkivel még együtt nem voltak szal nem pont a szex volt az a pont amikor már együtt volt akár velem vagy akár a elözőjével

Sőt még velem is várt 1.5 hónapt kb és hiába hogy EX még mindig azt mondom hogy RESPECT neki ez kb nő...

2016. jún. 12. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
ha a pasi hosszútávra tervez és nem egy menetre akkor várni fog addig amég neked jól esik. nyílván én sem várnék 1 évig,de na érted..:) az ilyen pasikat meg szerintem feletsd el..ők csak meg akarnak dugni aztán hello :) sok sikert. 15/N
2016. jún. 12. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
87%

Nőként írom: szerintem teljesen természetes, ha felnőtt embereknek vannak vágyai és szeretnék szexuálisan IS megismerni egymást.

A párom a második randinkat konkrétan álló farokkal szenvedte végig. Egy nő ezt nem érezheti át nyilván, de utólag elmondta, hogy baromira kellemetlen élmény volt számára, hogy rettenetesen kívánt, de nem merte felhozni a szexet, nehogy gyorsnak találjam a tempót. Mivel a többórás randink alatt végig arra koncentrált, hogy a merevedését leplezze, így nem igazán tudott a beszélgetésre koncentrálni, végig görcsös és feszült volt, nem éppen a valós arcát ismertem meg ezáltal.

A másik, hogy volt már olyan párom életemben, akivel egyszerűen nem tudtunk szexuálisan egymásra hangolódni, annyira eltérő volt a szexkultúránk, a vágyaink. Én már úgy vagyok ezzel, hogy jobb, ha mielőbb kiderül, mintha előbb kialakulna bármiféle kötődés, és így beleragadnék egy olyan kapcsolatba, amelyben a szex pocsék számomra.

Amúgy szerintem ha valaki 5 randi alatt sem fog meg, ott nem is érdemes várni, hogy meglegyen a "kémia". Hidd el, ha valaki tényleg megfog, akkor vele nem lesz ilyen gond, te is kívánni fogod. Akkor pedig kár túl sokáig halogatni.

Soha nem húztam túl sokáig a szexet, de nem ez határozta meg a kapcsolataim hosszát és mélységét.

2016. jún. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Azért én nem fogok lefeküdni minden pasival a második randin hogy neki ne legyen kellemetlen. Persze hogy fontos hogy hamar kiderüljön össze illünk-e szexuálisan, de ha egyből az ágyában kötök ki úgy hogy szinte totál idegen akkor úgyis csak feszült leszek és egyértelműen nem lesz túl jó élmény egyiküknek sem. És nem azért mert nem passzolnánk ilyen téren egymáshoz hanem mert idegen, még nem bízom benne és nem tudom lazán élvezni. Nem arra gondoltam hogy fél évig váratnám de azért pár randi után nekem nagyon "durva" beleugrani a dologba. De köszönöm a választ csak ezzel így nem igazán tudok azonosulni. Azzal a sráccal kivel 5 randim volt nem arra vártam hogy kialakuljon a vonzalom, az meg volt, csak én komoly kapcsolatot szeretnék, ő meg nem akart és ezért úgy döntött akkor inkább békén hagy.
2016. jún. 12. 19:24
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
A férfi szexet akar, ez a dolgok rendje. A nő meg eldönti, mikor történjék meg. Nincs erre egyetemes szabály, az dönti el, hogy mennyire vonzódtok egymáshoz. Találkozol majd olyannal, aki taszít, olyannal, aki hm, nem olyan rossz, és ha szerencséd van, olyannal is, akinek egyetlen pillantásától megroggyan a lábad. Én azt tanácsoltam annak idején a lányomnak, hogy ha kérdése van, álljon tovább. Keresse meg azt a fazont, akinek az oldalán csak válaszokat, csak megerősítést kap. Ha bizonytalanság áll fenn, lépni kell. Persze olykor azért be kell csúsztatni egy kósza numerát is. Részint, mert 24 évesen erre szükséged van, részint pedig azért, mert neked is tanulnod kell a szerelmet.
2016. jún. 12. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
#7.-nek Respect! Ilyen egy felnőtt talpraesett gondolkodású nő! Férfiként bármikor előbb komolyan vennék egy ilyen nőt,még ha az első randin történne is bármi,mert nem ez határozza meg a szándékokat,és a kialakulo kapcs. milyenségét! Kedves kérdező,amit leírtál,elég éretlen felfogás,te úgy általában sem állsz készen sem szexre,sem kapcsolatra,ugyanis annyit érsz el hogy valóban talán egy-két szexkapcsolatra vágyót lekoptatsz,de hozzádvaló pasikat is lekoptatsz velük párhuzamosan.nincs ezzel baj. De. Valószínűleg a kapcsolaton belül is így oldod meg a vitákat,majd az idő...
2016. jún. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!