Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok, miben volt már részete...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, miben volt már részetek, bdsm kategóriában?

Figyelt kérdés
2016. jún. 14. 13:01
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
Mit próbáltatok már ki, bdsm-ben?
2016. jún. 14. 13:05
 2/22 anonim ***** válasza:
fenekelés, kikötözés.
2016. jún. 14. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
7%

Domina voltam 2 évig Főiskola 🎓 mellett. Aláztam és vertem olyan pasikat akik ezt igényelték és hajlandóak voltak fizetni is érte... Ui.: a

NEM KELL PRIVÁT ÜZENET! 22/ L

2016. jún. 14. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
9%
#3 -A suttyókat akik pszichiáternek tanultak?....
2016. jún. 14. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

A Domina szerep nekem is menő - de nem a legalja kategória...-tehát nem az a mű brokival fenékbe stílus!

Illetve csak olyan férfival aki nem kövér, nem kopasz illetve kifejezetten szép arcú.

Kikötözős,bilincses,jeges,gyertyás,-harapásokkal színezett, tapasztalt fantáziadús kategóriába tartozom és nem állok le akárkivel!

/A megalázott nő számomra szánalmas kategória,soha nem viselném el(!)agresszív férfi- rejtett agressziót vált ki belőlem sajnos beláthatatlan következményekkel ezért ezt a vonalat kerülöm./

2016. jún. 14. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Én szub voltam két évig. És hát....szerintem minden volt ami egy férfi és egy nő között ebben a kategóriában megeshet (leszámítva kaki-pisi szexet)
2016. jún. 14. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Szeretem az ilyen "domina voltam három évig", "szub voltam másfél évig", "meleg voltam öt évig", "lábfitisiszta voltam hat évig" megnyilvánlásokat.


wazz, ez nem szexuális irányultság, hanem valami alkalmi hobbi, amit válaszr magának az ember????

2016. jún. 14. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Switch vagyok, szóval inkább az a kérdés, hogy mit nem? :D
2016. jún. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

Mr Pofon, ez irányultság, de szubként egy kapcsolatban mindössze 2 évig működtem. Előtte normál kapcsolatban éltem amiben ennek nem volt helye. Most pedig egyedülálló vagyok és nem keresek bdsm kapcsolatot. Mert szeretnék egy normál párkapcsolatot, már nem is vagyok nagyon fiatal, és a valóságban a legtöbb dom vagy magát annak valló férfi nős, vagy laza kapcsolatot akar, mindenesetre normál párkapcsolatra alkalmatlan.


Tehát van egy irányultság és van a gyakorlat. Hiába lenne bolti eladó a végzettségem, ha közben pincérként dolgozom, akkor csak annyit mondhatok: bolti eladó voltam 2 évig. Így már érthető?

2016. jún. 14. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

9.: Értem, akkor tehát, szub vagy. Pont. Valamint volt már egyszer egy partnered két évig, akivel megélhetted a vágyaidat.

Sajnálom, hogy csak ilyen rövid ideig. :(

2016. jún. 15. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!