Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok, miben volt már részete...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, miben volt már részetek, bdsm kategóriában?

Figyelt kérdés
2016. jún. 14. 13:01
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

:) Gondolom úgy értik a lányok, hogy egy bizonyos élet szakaszban próbáltak'már a kategóriában valamit... /Az életkorok alapján ugye ez elég light-os/-De hát valahol el kell kezdeni, vagy be kell fejezni ha még sem az amit álmodtunk.

Ha egy nőre vagy férfira rá nézünk, jobb esetben nem láthatjuk (csupán sejthetjük)rejtett szexuális vágyait, esetleg perverzióit.

Saját környezetem sem lát belém', az egészséges cinizmusom', -provokálásra zsigerekbe szántó félmondataim a férfiak felé árulkodó lehet a stílus kedvelői felé.

De ez nem azt jelenti, hogy azonnal a nyakára taposok az adott jelendkezőnek és ott helyben szétmarcangolom mint dögkeselyű a prédáját. Sokszor csak elméleti síkon bontogatom akit érdekesnek találok, a jó potenciális partnernek ez is izgalmas.

Egyébként mindenkinek meg van a maga kis pusz "doppingja"ami valamit el indít, nekem a már említett szép arc, már-már nőies vonásokkal és a zavarba ejthetőség.

Tehát az egészben az a lényeg, hogy mindenkinek meg van a hétköznapi élete szexuális beálítottságától függetlenül,és nem hùzza maga után, hogy én XY-húdemenő szuperszexparafenoménnemtudommi'vagyok.

2016. jún. 15. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

11.: zavarba ejthetőség?

hűűű,... hát ööö izééé... háttt én most.... nem is tudom, mit is mondhatnék erre.... ;)

2016. jún. 15. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

#12 - Ne dadogjon Mr!- Nyaktól kis lábujjig ruhában vagyok.


Lassan ebéd...- egyél valami nyalánkságot(vagy csak nézd és vágyódj)-jót fog tenni!

2016. jún. 15. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
a NYALánkságról nekem most más jutna az eszembe...
2016. jún. 15. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
13.: Jó étvágyat (akinek van mihez) :)
2016. jún. 15. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Az én pasim szereti ha trágárul beszélek vele,sokszor kiszolgáltatom magam minden téren és minél jobban igyekszik annál csúnyább dolgokat vágok a fejéhez.

De nagyon élvezi,meg a kínzásokat is.



Előzőek meg miért nem priviben évődtök?

Tök idegesítő,hogy már semmi köze a kommentnek a kérdéshez!

2016. jún. 15. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Az előző párom nagyon szerette, nekem fogalmam sem volt hogy tényleg tetszene e vagy sem, persze az ilyen irányú filmek bejöttek, de azt gondoltam inkább csak kíváncsiság.

Soha nem beszélt egy az egyben arról hogy márpedig neki ez kell, egyszerűen nagyon okosan úgy alakította a helyzeteket hogy én magam jöjjek rá hogy ez igenis jó és akarjam, igaz ezt akkor én azért nem tudtam ám.


Eleinte inkább csak ki/megkötözős dolgok, fenekelés, szembekötés, orgazmus kontroll, szájpecek, viszont tű, széklet, vizelet nem.

2016. jún. 15. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
16: priviben IS évődünk :P
2016. jún. 15. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
Az én párom is kedveli,ő fiatalabb 8-évvel,de persze nem a durva vonalat szerencsére.Nálunk mind két félre kiterjedő és inkább szerepjáték mint szexuális életforma.38/N.
2016. jún. 15. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

#16 - OMG.

Inkább nem reagálok... Nehogy élvezettel töltsön el! -Azt én szeretem el dönteni kinek mikor.


#18 - Hogy mit IS csinálunk?

Ígérem szolni fogok ha elvesztettem az online szűzességem évődés területén:)

2016. jún. 15. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!