Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Párom elélvezett, én nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom elélvezett, én nem éreztem semmit, ez normális? Mit "kellene" éreznem?

Figyelt kérdés

Nemrégiben kezdtem el tablettát szedni, most először került rá sor, hogy párommal egyéb védekezés (óvszer, megszakítás) nélkül voltunk együtt, tehát bennem ment el. Régóta készültünk rá, elvégre csak így teljes az élmény, viszont... Én azt hittem, azért másabb lesz. Mikor ő elment, én nem éreztem igazából semmit "ott bent". Nem volt meg az a lányregényes életérzés, hogy kitölt, meg betölt a forróság, meg mit tudom én.

Szóval, ez így normális, nőként tényleg nem "kell" érezni ilyenkor semmit, vagy valami velem nem oké?

(Nyilván párom egyéb reakcióit ismerem, tehát tudom, hogy mikor megy el, de arra gondolok, hogy számomra nem volt másabb, vagy fizikailag élvezetesebb a dolog, mint amíg pl. megszakítással csináltuk.)


Ha valaki válaszol, a lealázó kijelentéseket mellőzzük, kérek mindenkit. Tudom, gyerekes, de nekem ez még új élmény. Nem degradálni akarom a páromat ezzel, és nem azzal van a gond, hogy ne élvezném a szexet, csak egyszerűen kíváncsi vagyok, hogy másnál milyen. Férfiaknál tudom, hogy fontos, hogy a nőbe élvezhessenek, de fordítva?



2016. jún. 14. 16:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
leeht csak nem volt a tár eléggé feltöltődve ha érted mire gondolok mert van annak is töltési ideje amimindenkinél más ha nagyon akarod hogy sokat lőjjön akkor egy hétig várjatok
2016. jún. 14. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
100%
Nekem az összes eddigi barátnőm azt mondta, hogy konkrétan azt nem érzik, amikor beléjük élvezek (esetleg kicsit a lüktetést), csak maga a tudat izgató, de fizikailag nekik sem volt különösebben nagy élmény.
2016. jún. 14. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
83%
Én sem éreztem máskor (mikor szedtem még a tablettát),hogy belém élvezett a barátom.
2016. jún. 14. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi én se éreztem semmit ,csak a tudat hogy ugymond neki kenyelmesebb..☺
2016. jún. 14. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Énsem éreztem, csak neki volt jobb :)

18/L

2016. jún. 14. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Azt, hogy kitör a vulkán, és jön a forró láva, én sem érzem.

Nekem speciel olyan, mint óvszerrel, csak akkor más, amikor gumi nélkül a makk simogatja a bejáratot.

2016. jún. 14. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Én lüktetést szoktam érezni. És, imádom, mert olyankor rendszerint újabb orgazmusom van, annyira izgató a dolog.
2016. jún. 14. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én sosem érzek semmit olyankor, de basszus... Vagy én vagyok beteg vagy komolyan értetted azt hogy egy hét szex nélkül?! 😱😱
2016. jún. 14. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én szoktam érezni az ejakulációt, de nem MINDIG. Sok mindenen múlik, például hogy mikor szexeltünk utoljára (ha félórával korábban, akkor nyilván jóval kevesebb jön). Sokszor én is csak a lüktetést érzem, máskor a melegséget is.
2016. jún. 14. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ja és még valami... az idő előrehaladtával a hüvelyi hámréteg valamelyest elvékonyodik, így az idegvégződések is könnyebben elérhetővé válnak. Ezért lehet az, hogy sok nő orgazmuskészsége fokozódik, ahogy idősödnek. Velem ez abszolút így volt, és mostanra már érzem a párom legapróbb rezdüléseit is (40 éves vagyok).
2016. jún. 14. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!