Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pasik! Szex egy választott...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Szex egy választott lánnyal (akit csak akartok) vagy magyar EB meccs nézés a helyszínen?

Figyelt kérdés
Szóval ha választani kéne hogy a meccset nézitek élőben a helyszínen vagy megkaphattok egy alkalomra bármilyen lányt, melyiket választanátok? A kettőt együtt nem lehet nyilván.

2016. jún. 14. 17:44
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
Nem szeretem a focit ,szóval egyértelműen a csaj.
2016. jún. 15. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
Mindenképpen a szex! A foci nem érdekel, most sem fogom nézni, ahogy eddig sem tettem!
2016. jún. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
61%
40 éve nem nézek magyar focit. Most kivételesen megnéztem, és egészen felvillanyozódtam tőle. Nos, szexben jószerivel akkor van részem, amikor akarom, a magyar válogatott meg nem áll össze csak úgy a kedvemért. Tehát ha választani kell; foci.
2016. jún. 15. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
Nem érdekel a foci! A szex annál inkább!
2016. jún. 16. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
31%

bármikor szexelhetek de mivel nem érdekel a foci a magyar meg főleg nem, még akkor sem ha EB-t nyernénk, így a szex.


Sőt ha választhatnék hogy szex még1x úgy hogy állandóan van lehetőségem szexelni vagy instant győzelem a magyaraknak akkor is a szexet választanám, mert szerintem a foci egy értelmetlen sport, amibe a nagyfejesek csak öntik a pénzt - feleslegesen.

2016. jún. 16. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:

Utolsó válaszoló

A te verziód és választásod elég önző..



...de én is azt választanám :D

2016. jún. 22. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
Utalom a focit! Egyertelmü hogy a szex! Azzal a lannyal, akivel tegnap randiztam...
2016. jún. 26. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
Szex, mert azzal a lánnyal akivel szexelnék azzal nem nagyon tudok találkozni és a foci meg nem érdekel.
2016. jún. 26. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
Szeretem a focit, de inkább egy jó menet. :)
2016. júl. 1. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
EB helyszínen(magyar-portugál) megvolt, akkor ott egy belga csaj is az éjjel, szóval inkább egy hideg sört választok :)
2022. júl. 28. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!