Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lefeküdtem a mostoha bátyámmal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefeküdtem a mostoha bátyámmal. Nincs vérrokonság köztünk, anyám új férjének a fia. Azt mondta, amíg nem lesz új csaja, addig engem fog. Szerintetek nem gáz? Ő 20/f én 18/l

Figyelt kérdés
2016. jún. 15. 12:21
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

"Azt mondta, amíg nem lesz új csaja, addig engem fog."


Magyarán élő guminőként használ ürítésre, amíg nem talál jobbat. De, gáz!

2016. jún. 15. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Még szerencse hogy ez kamu, amúgy gáz lenne
2016. jún. 15. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez elég gáz! Bár, ha neked erre van igényed, akkor váljék egészségedre... Meg is érdemled!
2016. jún. 15. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem mostohaapáddal hozzatok össze egy hármast
2016. jún. 15. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Noren1989 ***** válasza:
78%

Lehetek az operatőr?


26/F

2016. jún. 15. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Házi punci vagy neki,csak át kell menni a szomszéd szobába és még rokonok sem vagytok,neki ez a legideálisabb xdd
2016. jún. 15. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Jezusom, milyen szanalmas "nők" (ertsd ürítőlyukak) vannak ezen a foldon :'D. Es meg csak eszre sem veszik magukat. Teged barki hasznalhat akkor ebbol kiindulva amig nem lesz jobb puncus? Nezzel mar magadba egy kicsit no letedre.
2016. jún. 15. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
78%
én megértelek, túlsúlyos vagy és nem mozdulnak rád a srácok suliban, s így már végre tudod milyen a sperma a szádban. Neked is jár ennyi, ne aggódj.
2016. jún. 15. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

gáz,mert:

- csak úgy odaadtad magad 18 évesen kapcsolat nélkül

- ő a mostohabátyád


A guminőért legalább fizetett volna, de te még ingyen is vagy...

2016. jún. 15. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!