Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Honnan lehet tudni, hogy egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan lehet tudni, hogy egy fiú még szűz vagy alig rendelkezik tapasztalattal?

Figyelt kérdés

Hétvégén volt egy partnerem, de csak csípőzött. Nem volt okom panaszra, semmi mást nem tudott. Amikor megcsókoltam, bizonytalanná vált. Szerintem még szűz volt?

Most elsősorban olyan lányok válasza érdekel, akik már végeztek szűztelenítést.


2016. jún. 15. 12:33
 1/6 anonim ***** válasza:
pl megkérdezed tőle
2016. jún. 15. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Dugj egyet velem, aztán dugj vele is és vond le a következtetésedet... viccet félretéve: szerintem az érintése, az, ahogyan rád néz, ahogyan közeledik hozzád, mindent el fog árulni.
2016. jún. 15. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha remegő kézzel simogatja a puncidat (egyáltalán ha meri!), ha nagyon gyorsan elélvez ha már bedugta, akkor biztosan szűz!

Csak csípőzött de nincs okod panaszra? Akkor Te sem lehetsz nagyon idős, sem nagyon tapasztalt.

2016. jún. 15. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Most akkor szexeltél vele?
2016. jún. 15. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%

attól, hogy egy fiú már szexelt, még lehet nagyon béna, mert egyszerűen nem tud jól kefélni.


mert ez hozzáállás kérdése.


én első alkalommal is jó voltam.

2016. jún. 15. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Persze, első alkalommal mindenki óriási kefélőgép...


ez ugyanúgy tanulható dolog, és ne mondja senki hogy első alkalommal ugyanazt tudja nyújtani a pasi mint egy tapasztalattal rendelkező aki pontosan tudja mit és hogy. Bár ízlés dolga, nekem alapból a dominánsabb pasik jönnek be, első alkalommal pedig ez elég ritka.


de a kérdésed elég bagatell, kérdezd meg. Sokkal egyszerűbb mint agyalni, találgatni.

2016. jún. 15. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!