Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 21 évesen szűz vagyok, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

21 évesen szűz vagyok, hogy mondjam el a barátomnak?

Figyelt kérdés
2 hónapja vagyunk együtt. Ő is 21 éves.

2016. jún. 13. 17:40
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha odakerül a sor, mond el neki, vagy ha csak szimplán szóba kerül a dolog. Nincs ebben semmi.
2016. jún. 13. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%
szerintem még örülni is fog, ha szeret téged
2016. jún. 13. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Jó kapcsolat keget az, ahol nem bírtok lényeges dolgokat megbeszélni.
2016. jún. 13. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 DarthQtya ***** válasza:
Mintha ez valami tragédia lenne, holott azt jelenti ,hogy nem vagy egy könnyűvérű ribi. Ez inkább érték, tedd helyre magadban kezdetnek.
2016. jún. 13. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Az utolsó jól mondta :)

Szerintem ezzel semmi gond nem lehet. Ha mégis, akkor inkább nem kéne erőltetni a dolgot.

2016. jún. 13. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert aki nem szűz, az csak rib***c lehet. Gratulálok.
2016. jún. 13. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 DarthQtya ***** válasza:
Mindenkinek a maga dolga, de akkor is érték az ha valaki nem dobja oda magát mindenkinek vagy nem cserél gyakran partnert.
2016. jún. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
14%
Ha egy áru értékes, azt hamar elkapkodják. Az értéktelen ingyen se kell. Ez a helyzet a kései szüzekkel is. Nem fogok meghatódni egy 21 éves szűz csaj hallatán.
2016. jún. 17. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 DarthQtya ***** válasza:
100%

Kinek mi. Az áru értékes, ez így lehet de ennél a példánál maradva:

-Egy használt autó sokkalta olcsóbb mint egy új.

-Egy félig megrágott és megemésztett alma senkinek nem fog kelleni már (ez durva és túlzó példa most).

- +100000 példa


Lehet ,hogy a jót elviszik (nem mindig), de az akkor az 1. nyertesnek jó a többinek az árus példánál maradva a fentiek miatt kompromisszumokat kell kötnie.

Jó nekem az a használt autó, csúszik a kuplung, az előző tulaj cigizett benne én rühellem, kicsit elverte a jég de erre futotta...


Egyébként nem tudom kinek tűnt fel de elmentünk a témától. Az eredeti kérdés: Hogy mondja el ,hogy szűz. Úgy hogy odaáll/ül/fekszik/lebeg/stb. és elmondja mert ez egy jó dolog, értékesebbé teszi az embert (nem mindenkinek), azt jelenti ,hogy neki én vagyok az első, ő másnak nem adta még oda magát, engem választott erre, ez azért jó érzés szerintem (gondolom...).

2016. jún. 17. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!