Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire zavaró a borotválástó...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire zavaró a borotválástól kipattogzott punci?

Figyelt kérdés
Nagyon fehér és érzékeny a bőröm. Ha használ is rá vmilyen krém,akkor a szex alatt a dörzsölődéstől pattog ki. Én is tudom hogy csúnya,de mit tehetnék? Nagyon farok lohasztó az nektek Férfiak?

2016. jún. 15. 16:53
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem zavar!

Én attól még szívesen kinyalom élvezésig! De elvárom a viszonzást is!

2016. jún. 15. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nincs ezzel semmi baj sztem, am te nem tehetsz rola
2016. jún. 15. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
engem nem zavar, nekem képemen szokott olykor kipattogni ez miatt.. .szóval én el sem tudom takarni olyan felesleges ruhadarabokkal mint te :D
2016. jún. 15. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nekem is ilyen, sőt sok nőnek, tenni annyit tudsz, hogy gyantázod, vagy epilálod vagy szőrtelenítő krémet használsz.

Ha mindenképpen borotválod akkor azt ne mindennap, én is van hogy3-4napig nem, (ameddig nem találkozok a barátommal) és aznap borotválom csak le, ennyi idő kell is a bőrnek hogy ne gyulladjon be a szőrtüsző . Ilyenkor nekem nem piros, nem pattogzik ki és nem is nő olyan gyorsan vissza mint mikor mindennap levorotválom simára..

2016. jún. 15. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszitek el, de van egy nagyon egyszerű és viszonylag hatásos módszer ennek a megelőzésére/kezelésére.

Borotválás és szex után van ilyen zselés, alkoholos kézfertőtlenítő. Na azzal szépen lefertőtleníted. Picit csíphet és utána meleg érzés de gyorsan elmegy és utána te is jól érzed magad, nem fog annyira vagy semennyire olyan lenni. Egyébként nem zavarna, előfordul :)

2016. jún. 15. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem is van erre kezelési módom: fazonra borotválom.
2016. jún. 15. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Épp, hogy felcsigázó. Hallgass ZZZ-re!
2016. jún. 15. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi a tippeket
2016. jún. 15. 22:40
 9/9 anonim ***** válasza:

Szexuálpszichológusok szerint ha egy hapsi bukik a borotvált - azaz kislányos - puncira, "ferde" lehet.

Meg sajna a borotválással eltünteted a hüvely egyik fertőzésekkel szembeni védelmét, nőgyógyászok nem igazán örülnek neki, ha úgy mész hüvelyi fertőzéssel, hogy le vagy borotválva, mert magadnak kerested a bajt.

2017. febr. 2. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!