Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Azt hiszi a csaj, hogy csak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt hiszi a csaj, hogy csak dugásra kell. Hogy győzzem meg?

Figyelt kérdés

Előjáróban azt, hogy valahol megértem őt. Nem hencegni akarok, meg hasonlók, de kb. 6-7 éve semmit nem csinálok, csak a strigulákat gyűjtöm, és soha nem éreztem azt, hogy meg akarok állapodni valaki mellett, még ha az éppen az aktuális "álomnő" is volt. Viszont ez a csaj teljesen más. Pár hónapja lefeküdtünk párszor, de persze semmi komoly nem lett, és egyenesen a szemembe mondta, hogy amiatt, mert soha nem tudna megbízni bennem. Nagyon kis fiatal még (17 éves, egyébként az öcsém "hozott össze" vele, haverok), de baromi talpraesett, karakán, mondhatni veszélyes csaj, de pont ez fogott meg benne, és képtelen vagyok kiverni a fejemből. Jóban vagyunk, viszonylag sokat lógunk együtt, és látom rajta, hogy nem vagyok neki közömbös, van, hogy elgyengül, de aztán mindig visszatáncol, mindig ugyanaz az indok miatt.

Komolyan úgy érzem hogy kell nekem, de hajthatatlan, nem tudom, hogy mivel győzzem meg. Soha nem érdekelt ennyire nő, de most bármit megadnék, hog megkapjam.

Mit csináljak?

24f


2016. jún. 16. 21:24
 1/4 anonim ***** válasza:
"ár hónapja lefeküdtünk párszor, de persze semmi komoly nem lett" - na ez a baj, hogy te ezt így fogtad fel akkor. Mit tegyél? Puncsolj, udvarolj kitartóan és ne kefélj összevissza addig
2016. jún. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
92%
Na mi van, vissza nyal a fagyi mi?! :-D :-D Ilyen az, amikor a f#sz másik oldalán vagy, és veled is azt csinálják, amit te tettél eddig. Húztad a strigulákat, és csak "lazán" kezelted a nőket. Most meg neked kéne egy komolyabban, de ő nem akar, legalábbis nem kapod meg. Ha eddig nagyra voltál magaddal, h mennyi nőt megfektettél, akkor most ezt is viseld emelt fővel. Vagy kénytelen leszel megalázkodni, de persze lehet h azzal sem fogsz sikerrel járni...
2016. jún. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2-esnél a pont!
2016. jún. 16. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Pont azért érdekel, mert nem sír utánad. Ha akarna téged, már lépnél is tovább. A te fajtádat én is max. egyéjszakás kalandra használnám. Dehát ezt akartad, nem? Húztad a strigulákat. Nekem soha nem kéne tartósra egy olyan pasi, aki valaha így bánt a nőkkel. Lehet, hogy most úgy érzed szerelmes vagy, de a lángolás hamar elmúlik, és utána mi lesz? Visszatérsz a régi szokásodhoz? Ez elég nagy rizikó egy nőnek, és én sem vállalnám be.
2016. jún. 16. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!