Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Valóban kielégítő a nőnek a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban kielégítő a nőnek a 13-14cm-es pénisz? (többi lent)

Figyelt kérdés

Barátnőmnek volt 2 barátja előttem és mindegyiknek 18-20cm-es pénisze volt (nekem egy barátnőm volt ő előtte, egy szűz csaj), és hát szégyelltem magam amikor fény került arra nekem mekkora a méretem. Barátnőmet egyáltalán nem zavarta, sőt kifejezetten örült neki (ezt nagyon furcsálltam), merthogy végre nem fog neki fájni a szex stb. Elérkezett a várva várt nap és több pózban is csináltuk 6 napon keresztül naponta 2-3x, (távkapcsolat). Azt mondta, hogy még soha nem élvezett el misszionáriusban és kutyában, illetve hogy akkora orgazmusa volt, hogy csak na (ezt én is érzékeltem), és az lehetett a G-pont, hüvelyi orgazmus, ami ezek szerint neki eddig még nem volt. Folyamatosan biztat, hogy teljesen jó a méretem és sose volt eddig senkivel se ennyire jó a szex, exeinél fájt neki mindig,mert elérték a méhszáját stb. Valóban így lenne? Ez tényleg a valóság? Mert eddig csak a fikázást kaptam, fiúöltözőben is, exem (hiába volt szűz) is fikázott, hogy lehetne nagyobb és bezzeg más csajnak a pasijának nagyobb stb. akkor jelenlegi páromnak is az exeinek nagy péniszük volt.

Egyszerűen nagyon,de nagyon nehéz elhinni, hogy ez mind igaz és valóban jó lennék, elég lennék, úgymond tökéletes lennék ezzel a mérettel, amikor az eddigi statisztikák nem ezt mutatják és ott van az is, hogy "minél nagyobb, annál jobb"...



2016. jún. 17. 00:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
81%
Igen, ez lehet igaz :) Meg az is igaz lehet, hogy te jobban fel tudod izgatni ;) Ne legyél besz@rva, a méreted tökéletes neki :)
2016. jún. 17. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
woodmannak sincs nagyobb aztnézd meg egy videóját
2016. jún. 17. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
77%
Woodman egy nagy kamu, nincs olyan nő, aki így visítana :D
2016. jún. 17. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
78%

Két dolog:

Az a 18-20 centi az esetek 90%-ban max 16-17 cm, a nők meg a szemmérték...:D Híresen fos nekik.

A te méreted átlag magyar méret, szóval ne fossál, ha nem cérnavékony a dorongod. Hihető, amit állít a barátnő, ne görcsölj ezen.

2016. jún. 17. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
a női hüvely átlagos hossza 10 cm tágulékony de gondolj bele egy 20 cm már a kétszerese ennek szóval reális hogy fájt neki amég a tied meg megfelelő amugy is nem a hosszúság hanem a vastagsága a mérvadóbb a nőknél mert a hüvely falának az ingerlése a jó nem a méhszáj bökdösése
2016. jún. 17. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
72%
Minél tovább nem hiszed el neki, annál hamarabb fog elhagyni, mérlegelj.:D
2016. jún. 17. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
89%

Igazuk van.. Ne görcsölj!! Szeresd.. és adjátok át magatokat az élvezetnek.. :D

És igen, egy átlagos hüvely 10 cm 8cm felett már simán orgazmus képes.. ;) :D

2016. jún. 17. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
67%
Hidd el teljesen jó. Én ezt nőként mondom. Nem jó mikor a pasi bele mászik a méhszájadba nem kellemes. Mindig is azt mondtam hogy nem a méret a lényeg hanem a teljesítmény és a minőség. Hiába van nagy ha nem lehet élvezni mert fájdalmat okoz feszít... Inkább legyen kisebb De azt tudja használni a gazdája. Az én parjaimnak is nagy meg vastag volt centire nem tudom. De nagyon fájt kellemetlen volt utána meg mindig fogtam mert szét nyomta a beleimet annyira vastag volt..... Mostani párommal fenomenális a szex kisebb vékonyabb de olyan atom kemény hogy néha pillázok hogy Úr Isten. De imádom vele a szexet és nem az van hogy mehetek a WC-be szarni... hanem olyan orgazmusom van h Remegnek a lábaim fél óra múlva se tudok ki kellni az ágyból mert el nehezül a lábam. A Tahó haverjaiddal meg ne foglalkozz. Az a csaj aki meg szapul az vagy szét van járatva vagy még nem volt benne igazán nagy F.. 22/ N
2016. jún. 17. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
woodmant személyesen ismerem.pesten is van lakása luxus lakóparkban.
2016. jún. 17. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ki a francot érdekel hány cm a farkad???! Már unalmasak ezek a kérdèsek! A lényeg ,hogy tudd használni. Ennyi. Senki nem jár vonalzóval az ágyba! Idióta!!!
2016. jún. 17. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!