Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Úgy őszintén, tényleg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Úgy őszintén, tényleg szerettek puncit nyalni, vagy csak azért csináljátok, hogy vissza is kapjátok? (nyilván szopás formájában) Aki szereti, miért szereti és aki nem szereti, vagy kevésbé, miért van így vele?

Figyelt kérdés

2016. jún. 15. 20:58
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
94%
Csak azért nyalok, hogy kopjon a nyelvem... Nyilván ha nem szeretném, nem csinálnám.
2016. jún. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
100%

Én többször nyalom ki a barátnőm, mint ahányszor ő lecumiz, de ez közel sem azért van mert önző, hanem nálunk így van egyensúly.


ha választanom kell a kettő között én a nyalást választanám férfi létemre, de persze a szopatást se vetem meg, mert jó az, de néha jobb csak egyszerűen kinyalni a másikat.

2016. jún. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
98%
Szeretek a páromnak örömet okozni és felizgat, hogy élvezi. Nem azért csinálom, mert viszonzást várok.
2016. jún. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
97%
Én már megkaptam pasitól hogy ő ugyan ki nem nyalj a puncit mert tök undorító... De azt meg elvárja egy nőtől hogy zokszó nélkül le pipantsa... Hát fogtam magamat és ott hagytam a fenébe elne találja már valamit valamiért ha kap akkor adjon is... Nem kötelező nyalni de akkor ne várja el a másiktól hogy ő meg csinálja mintha tök természetes lenne h a lányok sz..pnak 22/N
2016. jún. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
100%
Én imádom, az ízét, az illatát, ahogy a lány élvez tőle, mindent :)
2016. jún. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 RRR ***** válasza:
94%
én imádom nyalni....nem azért teszem,mert elvárom a pipát
2016. jún. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
100%

én is imádom, már nekem is egyfajta öröm ez. Az íze, a nyelvem mozgása

20/f

2016. jún. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
100%
nekem ez a fetishem ... :D ha nevezheto annak :d
2016. jún. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim válasza:
100%
Szerintem gyönyörű dolog, soha tudok betelni vele. Szeretem beletemetni az arcomat, beledugni a nyelvem, és szívogatni a szeméremajkakat. Kevés jobb dolog van ennél.
2016. jún. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon szeretek nyalni. Jó látni, ahogy élvezi a nő, és persze nekem is rendkívül izgató. Szeretem az ízét, illatát... Jobban szeretek nyalni, mint amikor engem pippantanak. Másképp szeretek elmenni...
2016. jún. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!