Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az összes olyan lány akinek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az összes olyan lány akinek piercing-je van a köldökében az egy r**anc? és nagyon könnyű vérű? Vagy ez csak nálam van így? Személyes tapasztalatból írom. :-D

Figyelt kérdés

2016. jún. 17. 21:37
 1/10 anonim ***** válasza:
96%

Igen.

Nem a lányok miatt, hanem a piercing miatt.

Ez egy nagy összeesküvés, és sokan vannak benne.

A piercingben van egy olyan anyag, amitől gátlást veszítesz, és oda is sereglene a jelentkezők.

Olyan mint az Egy Gyűrű, ha felveszed, megérzik.

2016. jún. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ebben egyébként a német autógyártók is részt vesznek.

Beszerelik a pun_cimágnest, és ha közel halad el melletted egy BMW, akkor a piercingben rejlő anyagok nagyobb dózisban szabadulnak fel.

2016. jún. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
persze feltűnösködni akar hogy vegye észre vki aki megd,u.gja majd
2016. jún. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 zóna_pocok ***** válasza:
74%
Nekem van/volt ilyen "baratnom", de egyaltalan nem riba.c, sot bulizni sem szeret, alkoholt inni sem. Inkabb gyurogat :D Szoval nem minden esetben igaz.
2016. jún. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Eddig 11 lánnyal voltam az életben és csak a legelsőnek volt köldökpiercingje, akivel a szüzességem is elveszítettem, úgyhogy nincs ebben akkora tapasztalatom, összehasonlítási alapom.


Ő azt mondta hogy akkor 19 éves korára én voltam neki a hetedik pasi akivel szexelt. Hogy ettől ribi-e vagy sem, azt döntsd el.


23/F

2016. jún. 17. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

4:

Nem attól ribi egy nő vagy sem, hogy bulizik és piál-e vagy pedig gyúr. Hanem hogy hány farok járt már benne X éves korára, Y év alatt.

2016. jún. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Ez a ENSZ alaptörvényeiben is bennevan, de már Hamurappi törvényoszlopán is találtak rá utalást. Eszerint, minden ri_ancnak köldökpiercinget kell viselnie, de ha egy olyan lány csináltat ilyet, aki nem egy ku_va, az halállal lakol ezen tettéért.
2016. jún. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 zóna_pocok ***** válasza:
47%

6#

21 éves, több mint két éve van barátja, előtte asszem egy volt neki.

-----------------------------------

Am melyik kretén pontozott le mikor jót írtam? -.-

2016. jún. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Elsősorban nem ettől függ, hogy r..bank-e az illető...
2016. nov. 21. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

9:

ÁTLAGBAN, felmérések szerint azok a lányok, akiknek tetkója van, piercingjük van, festetik a hajukat, rövidebb a hajuk, felnyírják a hajukat oldalt, férfiasabb ruhákban járnak (és ezek közül minél több igaz rájuk), azoknak a múltban több partnerük volt, mint a hozzájuk hasonló korú, femininebb lányoknak.

2016. nov. 21. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!