Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kíváncsi vagyok! *. * Ti hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kíváncsi vagyok! *. * Ti hogy jöttetek össze a mostani párotokkal!? Vagy mi volt a legenlékezetesebb?

Figyelt kérdés
Csak kíváncsi vagyok! Normális válaszokat szeretnek! :)

2016. jún. 18. 13:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Az emberek kategóriában írtam választ egy kérdésre. Ő rámírt, beszélgettünk, elhívtam randira, aztán összejöttünk. 11 hónapja vagyunk együtt
2016. jún. 18. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Nyaron elegge sokat ittam es volt par fiu aki elegge ram szallt es egyszer szoszerint ra estem a mostani baratomra es onnantol kezdve vigyazott ram..haza vitt elaltatptt meg ilyenek h ne tortenjen velem semmi, de reggelre eltunt... Viszont irt facen, aztan kihivtam este es egesz ejszaka csillagokat neztunk es beszelgettunk :)
2016. jún. 18. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Ráírtam egy játékban, mert megtetszett a karaktere.

Milyen romantikus, mi? :D

21/L

2016. jún. 18. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 icu75 ***** válasza:
97%
Mi harminc évesen jöttünk össze,szóval már nem mai csirkékről lesz szó. Régebb óta ismertem baráti körbe tartozott,de nem figyeltem fel rá addig. A baráti körrel buliztunk(ricse koncert) utána még iszogatás és jól elbeszélgettünk.Hazafelé gyalogoltunk és egyszerűen lesmárolt,szó nélkül. Nagyon jó volt vele,így hát elmentem hozzá és végigszexeltük az éjszakát. Reggel hazafelé vettem az irányt,ő pedig elkísért,elkérte a telefonszámomat. Délután már hívott is,és találkoztunk újra. Ő azt mondta komolyan tervezne velem,ha én is így gondolom,akkor küldjük el a szeretőinket(ugyanis mindkettőnknek volt) azóta eltelt 11év együtt,van gyerekünk is.
2016. jún. 18. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

#3 ez tényleg az😂

#4 gratulálok! :D

Én 14 voltam mikor kozepsuliba kerultem es megláttam őt aztán teljesen bele voltam habarodva az osztalyba a ket legjobb baratomnak csak rola beszeltem aztán a nyári gyakorlaton(15eves voltam) átküldte a tanáruk valamit megcsinálni. A mi tanárunk meg mondta hogy én segítsek neki egyépként egy évvel idősebb és elkeudtunk beszélgetni tok jo baratok lettunk aztán egyutt szilvesztereztunk ahol kicsit tobbet uttam de azert tudtam mi merre hany meter! Es ugy tudtam meg hogy jarunk hogy reggel beleneztem a tukorbe es felneztem a facebookra. Ki volt szivva a nyakam es neki is es a battya kitett egy képet ahogy csókolózunk a kanapén. Nagyon cuki tortenet😂..

2éve vagyunk egyutt.

2016. jún. 18. 14:01
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

17 évesen csajokkal mentünk discóba ,ő a pultnál állt háttal.:)

Mondtam a lányoknak ha ez a pasi úgy néz ki előrül mint hátulról ő lesz a férjem :)

Szerencsére ő is felfigyelt rám :)

Végigtáncoltuk és beszélgettük az éjszakát és a másnapot is :)

Hazakísért megbeszéltük járunk :)

Egy év múlva szexeltünk.Két év múlva megkérte a kezem :) IGENT mondtam :) Azóta együtt :)

2016. jún. 18. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Az egyik osztalytarsamnak tetszett a baratom, viszont neki o en tetszettem. :) beszelgettunk Facebookon, talalkoztunk kis ido utan osszejottunk :)
2016. jún. 18. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Neki o nem * :D javit a telefonom!
2016. jún. 18. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 icu75 ***** válasza:
:-D jó kis történetek. Nem halt még ki a romantika! :-)
2016. jún. 18. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
91%

oda mentem hozzá a Diszkóóba megkérdeztem,hogy "hééé te.van pasid?" azt mondta "nincs" én meg kapva az alkalmon annyit mondtam "Most máá van"

Nem amúgy az iskolába megpillantottam az osztálytársam mellettem ült és mondtam neki hogy nekem ő kell :D

ez 4 és fél éve volt :D azóta együtt vagyok vele :D

Facebookon beszéltünk és így jött a többi

2016. jún. 18. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!