Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy fiunak mennyi ido kell az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy fiunak mennyi ido kell az aktus utani regeneraciohoz hogy ujra bevetheto kepes legyen? Es van olyan fiuk aki tobbszor is eltud elvezni egy aktus kozben?

Figyelt kérdés
2016. jún. 18. 20:24
 1/5 RRR ***** válasza:

nincs erre fix idő

függ a csajtól,fiútól,szitutól....

2016. jún. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem olyan szokott lenni hogy ha el megyek akkor nem mindig lankad le és hiába élvezek el ugyan úgy tudom folytatni ahogy addig ha szükséges.
2016. jún. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
változó van hogy egy farok álással 2x 3x elélvez a csaj de van mikor 10-20 perc kel van hogy egy óra
2016. jún. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Változó, a fiataloknál és egészséges életet élő (főként sportolóknál) a regenerálódási idő kevesebb. Illetve függ attól hogy mennyire pihente ki magát, milyen napszak van, és persze hogy mennyire erős az inger.


És igen, van olyan fiu, de nagyon ritka. Van ugynevezett kobralégzés, amivel ejakuláció nélküli orgazmust lehet átélni, ha esetleg erre gondoltál volna.

2016. jún. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

nagyon változóm a perctől kezdődően a több óráig is akár.

Nekem pl volt olyan, hogy leszopott a csaj, és egy perc elteltével kezdte újból. (igaz, másodikat vagy 20 percig csinálta)

2016. jún. 18. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!