Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miert nem birom ki szex nelkul?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert nem birom ki szex nelkul?

Figyelt kérdés
Egy honapja nincs baratom es nem szexeltem csak maszti de az nemnugyan az, es mar nem birom, de nem tudok egy olyan emberrel ossze fekudni aki nem tetszik, lett volna partnerem de egyszeruen kulsore annyira nem volt az esetem hogy elhajtottam. Mit csinaljak, hogyan szerezzek egy olyan pasit aki bejon. Ismerosomet nem nagyon akarom mert vele jo lenne komoly kapcsolat, csak jelenleg offos.

2016. jún. 19. 12:35
 1/8 anonim ***** válasza:

írj itt ki pont egy ilyen kérdést és várd a privát üzeneteket vagy az írj rá itt mindenkire akinek a szövege bejön...


mondjuk korodat jó lenne tudni , meg hogy nem véletlen egy eltévedt homoszexuális pasi vagy-e

2016. jún. 19. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

én jo pasi vagyok

megteszem amit akarsz

irj ha kell egy kis jo kaland :-o :-D ;-)

2016. jún. 19. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
1-esnek igaza van :D
2016. jún. 19. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Írj
2016. jún. 19. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Annyi pasi van, mint égen a csillag. A kéjvágy pont azért sürget, hogy válassz egyet közülük.
2016. jún. 19. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Természetes a vágyad mert egészséges vagy!

Ha írsz magadról és hogy merre laksz, rengeteg jelentkeződ lesz!

2016. jún. 19. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
De sajnállak.
2016. jún. 19. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Azért mert már túlságosan beleszoktál a jóba. Ne aggódj, amint találsz valakit aki felülmúlja az eddigi élményeidet, nem fogod hiányolni a barátod. Ha pesti vagy, a privát gombot tudom ajánlani!
2016. jún. 19. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!