Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Szerintek igaz az hogy érdemes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintek igaz az hogy érdemes minél hamarabb kipróbálni a szexet a saját nemeddel, mert idősebb korban már gáz?

Figyelt kérdés
2016. márc. 1. 22:27
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez butaság, nincs olyan, hogy "kell", alapból ne szexeljen valaki csak azért, hogy később ne legyen "gáz". Badarság ez a kérdés, úgy ahogy van.
2016. márc. 1. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem így van.
2016. márc. 1. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem érdekel,40 voltam F
2016. márc. 2. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
75%
Marhaság, én például nem tervezem soha, hogy egy másik faszival legyek, mikor ott vannak a nők! :)
2016. márc. 2. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
89%
Hülyeség! A büdös életben nem akartam szexelni a saját nememmel!
2016. jún. 19. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
88%
Nem gáz, csak szinte reménytelen. Soha nem volt fiú barátom, csak nők voltak az életemben. Most,hogy beléptem az ötvenes korosztályba,és láttam pár olyan filmet,ahol pasi voltak egymással,jöttem rá, hogy engem is érdekelne egy ilyen kapcsolat.Természetesen olyan pasit keresnék, akit hasonlóan hozzám,még minden érdekel, vagyis,nem kiélt, nem keres naponta mást, de ilyen ffi. nem létezik.Tehát a kérdésedre a válasz, ha azt érzed, hogy van benned ilyen hajlam ,jobb azt fiatal korban kiélni.
2020. máj. 29. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!