Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ki szeretnék próbálni egy-két...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki szeretnék próbálni egy-két extrább dolgot az ágyban, de a barátom semmibe se megy bele. Mit tehetnék? 19/L

Figyelt kérdés
Idősebb nálam, szóval mielőtt megismerkedtünk, ő bőven ki tudott próbálni mindent. Nekem azonban ő volt az első, és sok mindenbe sajnos nem megy bele. Például én simán kipróbálnék egy kikötözést, de leszavazta. Szeretem, de én egy csomó mindent ki szeretnék még próbálni. Mit tehetnék?

2016. jún. 20. 19:46
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
20%
Szerintem. Szerintem hagyd el, és válassz engem :)
2016. jún. 20. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
köszi az ajánlatot. :)
2016. jún. 20. 19:49
 3/24 anonim ***** válasza:
Vezesd bele apránként, egyszer mondjuk bekötöd a szemét ;) nem kell megkérdezni, remélhetőleg levágja a szituációt.
2016. jún. 20. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
Mond meg neki hogy ha nem akar veled úgy szexelni ahogy te szeretnéd akkor nem fogtok sehogy szexelni :)
2016. jún. 20. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

próbáltam már apránként. Én hiába kezdem el úgy, ahogy nekem jól esne, ő úgy folytatja ahogy szokta.

Hát szerintem engem jobban kiakasztana a tény, hogy nem lesz szex, mint őt. :D

2016. jún. 20. 19:54
 6/24 anonim ***** válasza:
11%
Igy nekem nemérné meg. Én a helyedben elhagynám
2016. jún. 20. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
55%
Akkor meg ha nem tud azonosulni a te igényeiddel akkor valószínűleg nem vagytok szexuálisan egymáshoz valók. Nem eröltetném ezt a kapcsolatot. Fiatal vagy még és az hogy neked ő az első nem azt jelenti hogy az utolsónak kell lennie.
2016. jún. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
63%
Fiatal vagy. Hagyd ott és keress olyat akivel ki próbálhatod. Nem kell egy pasinál le ragadni. Ezzel nem azt mondom hogy menjen át rajtad egy fél város. De ha van valami amit ki szeretnél próbálni és Ő nem akarja még ki próbálni se akkor inkább hagyd el minthogy megcsald kiváncsiságból. 22 / L
2016. jún. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
55%

Mennyivel idősebb?


Egyébként osztom a véleményt, ha az ágyban nem megy, máshol sem fog.

2016. jún. 20. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
9%
Kompromisszum,erre kell törekednetek. Mindenkinek mások a vágyai. Meg kell találni a közös nevezőt. Ha nem megy, akkor olykor elfogadható, sőt szükséges a másik iránti önzetlen odaadás.Tehát tegye meg amit kérsz, ne mindig, de olykor igenis,mert neked ez jó.Ezt kell megértesd vele.Mivel idősebb,tudni fogja miről beszélsz. Ha mégsem, akkor nem szeret.Ha nem szeret ne legyetek együtt.
2016. jún. 20. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!