Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A páromat nem zavarja a korai...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A páromat nem zavarja a korai magömlésem, de engem igen. Mit tegyek? 31F

Figyelt kérdés

A barátnőmmel másfél éve vagyok együtt, már az elejétől fogva együtt lakunk és mindketten megkezdtük a harmincas éveinket.

A különbség köztünk az, hogy míg nekem nem volt eddig egy normális hosszú kapcsolatom, addig neki volt már

előttem egy féltucat többéves kapcsolata.

Ez a különbség meglátszik a szexuális életünkön. Sajnos még a közelében sem járok annak, hogy ki tudjam elégíteni.

Próbálok tenni ellene, néha gyakorlok, tablettát veszek be, de ő nem nyújt nekem ebben sok segítséget.

Például nem ismétlünk sosem, akkor sem ha egy fél perc alatt elkészülök vagy ha várom a tablettám hatását, türelmetlenkedik.

Már az elején elmondta, hogy ez a problémám nem zavarja. Mielőtt velem lett volna, a szex fontos volt neki, de most már nem fontos és unja is a témát.

A kapcsolatunk elején beszéltünk egy keveset az eddigi szexuális tapasztalatairól is és említette, hogy sok mindent kipróbált már fiatalabb korában,

viszont mostanra már elege lett a szexből, ennél szerinte fontosabb dolgok is vannak.

Engem főként ez a része zavar, hogy másokkal több mindent kipróbált, többet kapott másoktól és többet is adott nekik (pl. orális szex) és

miközben azt várja hogy feleségül vegyem, velem a legprűdebb.

Azt remélem hogy ha a korai magömléses problémám megoldom, talán velem is nyitottabb lesz, bár ez sem biztos.

Nem szeretnék szakítani, mivel szerethető és ragaszkodó a párom és tudom hogy egyedül sokkal rosszabb, viszont sokat is rágódok ezeken a kérdéseken.



#korai magömlés #elozo kapcsolatok
2016. jún. 20. 21:43
 1/4 anonim ***** válasza:
nem az ilyen nő reménytelen ha órakig bírod az még rosszabb lesz
2016. jún. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"és tudom hogy egyedül sokkal rosszabb"


Szerintem akkor már inkább egyedül. Nekem biztos nem tetszene, hogy valamit másokkal megcsinált, de engem le se szop.


Bár ugye van az a teória, hogy a nők más típusú férfiakat képzelnek el maguk mellett és más férfiakat szexre...

2016. jún. 20. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Talán nem a farkaddal kéne kielégíteni. Ha egy ujjal hozzá sem nyúlsz, akkor ne csodálkozz ha nem tudod kielégíteni.
2016. jún. 21. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Válasz a #3-asra:

A gond az, hogy nem igényli a hosszabb szexet velem. Már az elején elmondta, hogy ez a problémám nem zavarja. Mielőtt velem lett volna, a szex fontos volt neki, de most már nem fontos.

Velem csak hagyományosan akar szeretkezni. Azt mondja, hogy már hozzaszokott velem a rövidebb szexhez es ez jó neki így. A nyalást meg ujjazást unja, hiába probálkozok ilyenekkel, nincs türelme hozza.

2016. jún. 21. 20:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!