Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nőtársaim! Teljesen őszintén,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőtársaim! Teljesen őszintén, nektek egyéjszakásban szokott orgazmusotok lenni?

Figyelt kérdés

Én élvezem, de elmenni még nem mentem el soha.


Minden válaszolónak megy a zöld pacsi! :)


2016. jún. 20. 22:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
39%
Nem tudom,nem volt még egy éjszakásom! Remélem nem is lesz! 25/N
2016. jún. 20. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez attól függ hogy milyen volt a partner teljesítménye. Mennyire figyelt oda rám. Volt akinél nem tudtam el menni és alig vártam hogy eldurranjon, hogy zuhanyozni menjek és lépjek. De volt olyan is akinél egymás után 3 szor is volt orgazmusom. Szóval szerintem nagyon függ attól hogy milyen a partner 22/ L
2016. jún. 20. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
86%
1 egyéjszakásom volt,pffff hagyjuk ezért nem is lesz több :)
2016. jún. 20. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nekem inkább egyéjszakásnál mint szerelmi kapcsolatnál. De hozzáteszem,ami egyéjszakásnak indul,mindig több lesz belőle,szóval nem volt még egyéjszakásom.
2016. jún. 20. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
75%

A "szokott" az eros kifejezes, mert eddig 3 ilyenem volt es csak az egyik partneremmel volt orgazmusom, vele viszont tobbszor is. Szoval, tenyleg partnerfuggo.


23N

2016. jún. 20. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Élőben panaszkodnak a lányok (nem az én barátnőim, másokéi...), hogy kb életükben nem mentek el, még hosszú távú kapcsolatokban sem, pedig mindent megpróbáltak.


De szerencsére a Gyikon mindenki mindig elmegy! Még egyéjszakásban is! :D

2016. jún. 20. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
59%
Nem volt sok, viszont az eddigieknel 1 eset kivetelevel mindegyeiknel volt. Ki tudom szurni mar verbalis es nonverbalis jelekbol is ki az aki tapasztalt es tud valamit.
2016. jún. 20. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
78%

Nőtől is függ ám, nem csak a pasitól. Pl aki még normális kapcsolatban sem tud elélvezni, annak egyéjszakás dugásnál sem fog menni.

A férfi részéről pedig nem tapasztalat kérdése, hanem érzésé. Van aki ügyetlen, érzéketlen és önző, és van aki olyan mint én, hogy még egy vadidegen nőt is úgy kezel, mintha a legféltettebb kincse lenne.

2016. jún. 20. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Változó. Volt már, hogy sikerült, és voltak persze olyanok is, ahol nem, pedig amúgy élveztem az együttlétet. De nem feltétlenül a pasi tehet róla ilyenkor, egyszerűen arról van szó, hogy nem ismerjük egymást eléggé, egyikünk sem tudja, a másiknak mi a jó, hogyan szereti igazán.
2016. jún. 21. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nem igazán. Mondjuk nem egyéjszakás kaland feltétlenül, mert 2x szexeltünk már. Azt nem mondom, hogy nem jó, főleg az orális szex, de orgazmusom nincs. Igazából nem is várom, hogy legyen, mert nekem nem megy az olyan egyszerűen, főleg akibe nem vagyok szerelmes azzal. De alapvetően engem már a csókolózás, simogatás, orális szex is boldoggá tesz, nem kattogok annyit az orgazmuson.

Szerintem ne stresszelj ezen, mert csak rosszabb lesz. Élvezd, aztán majd lesz valahogyan! :)

2016. jún. 21. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!