Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Azok a lányok akiknek azért...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a lányok akiknek azért nincs párkapcsolatuk mert csúnyácskábbak (vagy annak hiszik magukat), nekik ettől függetlenül van szexuális étvágyuk vagy azt is befolyásolja ez az "elnyomottság" érzés?

Figyelt kérdés
Ha van, akkor bepróbálkoznak azért legalább egy-egy kalandra felszedni valakit (ha igen, akkor milyen eredménnyel?) vagy csak a maszti marad?
2016. jún. 21. 22:48
 1/5 anonim ***** válasza:
31%

Sosem kaptam meg eddig negativumot ferfiaktol,ennek ellenere visszahuzodobb tipus vagyok.Nem nagyon jarok bulikba ez az oka legfobbkeppen amiert nehezebben "vesz eszre a vilag" es nincs kapcsolatom.

De egyejszakas kalandra akkor sem mennek bele ha itthon kaparnam a falat a vagytol akkor sem.Nem az en lelkemnek valo.

2016. jún. 21. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
kalandba*
2016. jún. 21. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

Nos, én mindig csak negatív visszajelzést kapok, de nyitott vagyok, és hetente kétszer is bejárok a városba (igaz könyvtárba meg könyvesboltba) de több kilómétert legyaloglok, szóval nem töltöm az egész életemet otthol.

Masztizástól irtózok, nem tetszik ez a dolog, szóval így jártam :) (inkább napközben lemerítem magam, és betáblázom az időmet, így nagyon eszembe se jutnak ilyen dolgok, és energiám se időm nincs ilyenekre)

2016. jún. 22. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
74%
Van persze. És hamarabb találunk szexre pasit mint párkapcsolatra. Szóval fura de ez van. 22 N
2016. jún. 22. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Van, csak nem nagyon merem kimutatni. Néha azért vagyok a kelleténél is távolságtartóbb, mert nem hiszem, hogy lenne esélyem az illetőnél, és minden jelre találok valami magyarázatot, hogy valószínűleg miért értettem félre.
2016. jún. 22. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!