Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lanyok mikor rugnatok tokon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok mikor rugnatok tokon egy pasit vagy a pasitokat? Pl megcsalna, megutne?

Figyelt kérdés
2016. jún. 22. 12:47
 1/10 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

Csak véletlen. Amikor verekszünk, vagy birkózunk, akkor nagyon ritkán megesik.

De szándékosan sosem bántanám a királyi ékszereket. Ha megcsal kiadom az útját. Ha megüt, akkor megvédem magam.


Idegen pasit akkor rúgnék tökön, ha komoly a helyzet és az életem múlik rajta. Akkor minden eszközt bevetnék.

2016. jún. 22. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Akkor mikor meg ütött akkor tökön rúgtam 22N
2016. jún. 22. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
51%
Az exemet megrugtam, amikor megcsalt es amikor megutott
2016. jún. 22. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Itt mindenkit ver a párja? Kikkel jöttök össze orkokkal?
2016. jún. 22. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%
Esetünkben gyakorlásról van szó, mert mindketten küzdősportolók vagyunk. És edzőtermen kívül is egymáson szoktuk gyakorolni a technikákat. Meg versenyek előtt van amikor direkt azért "bántjuk" bizonyos helyeken a másikat, hogy ellaposodjon a fájdalomérzet.
2016. jún. 22. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
A pasimat nem rugnam tokon ha megcsalna akkor is inkabb felpofoznam. Idegen fiut meg akkor ha nagyon nxomul esetleg nem bir magaval es intim helyre nyul.
2016. jún. 22. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Csak ha muszály, de akkor 8 napon túl. :)
2016. jún. 22. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
4# nem orkok hanem jopasiknak hivjak oket akik valogathatnak igy nem erdekli oket hogy most esetleg felpofoz egy lanyt vagy sem ugyis jon mask futtyszora! Ezt egy par haveromtol hallottam mar amikor beszelgettunk csak amultam es bamultam
2016. jún. 22. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha valaki jól néz ki akkor nőket ver? Mi ez valami axióma? Ok-okozati összefüggés? Nem! Vannak pszichopata gyáva kisfiúk akik nőket vernek mert egy nemüknek/súlyuknak/koruknak megfelelő úgy orrba vágná, hogy a taknyukon csúsznának anyukájuk szoknyája elé és vannak a férfiak.
2016. jún. 22. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem folyamodom soha fizikai erőszakhoz, esetleges önvédelmet leszámítva. Ennél kicsit több eszem van.
2016. jún. 22. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!