Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lanyok ti leszopnatom a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok ti leszopnatom a pasitokat reggel ugy hogy csak masnap este furdott? Es reggel csok fogmosas elott ezzel hogy alltok?

Figyelt kérdés
2016. jún. 7. 09:37
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Csók jöhet. A reggeli szopással meg hadilábon állok... Vannak olyan reggelek amikor leszopom a páromat, de azért hozzá kell tennem, nem rózsaillatú ilyenkor a farka. Ezért inkább közvetlen fürdés után szoktam. 20/l
2016. jún. 7. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha tud időutazni? Hát naná!
2016. jún. 7. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
66%
Persze. Nem is értem miért kell ennyire kényesnek lenni. Azzal csak megzavarom az egészet és akkor annak már annyi.
2016. jún. 7. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szoktam, de olyankor nem igazán tetszik az illata. Ettől még csinálom, ő is szokta nekem, szóval ezen nem problémázok.

18L

2016. jún. 7. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk a barátom a kényesebb erre férfiként. Reggel nem szeret puncit nyalni például, de én szívesen leszopom őt. Nyelves-nyálas csókolózás helyett is inkább puszik vannak szájra és arcra ilyenkor, fogmosás előtt.


Amúgy a barátom farkának nincs semmilyen "íze" reggel. Körül van metélve, ezért kb soha nem nedves magától a farka, alig termel előváladékot is. Ami folyadék rákerül a farkára az vagy az én nyálam, vagy síkosító sokszor.

Pállott szőr szag sincs reggel, mert mindig rövidre van nyírva neki és a rudija és a zacsija pedig teljesen borotváltak.


Semmi baj ezzel, nem érzem rosszul magam emiatt mert amúgy szexben elég nyitott ő is, csak hát a reggeli szagokkal ő jobban hadilábon áll, mint én.

23/L

2016. jún. 7. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
37%
Pedig a punciillat akkor a legjobb, ha kb. fél napig nincs megmosva. Ha tovább áll, akkor büdös lesz, ha frissen mossák, akkor nincs, elmegy az az isteni illata, ami annyira izgató.
2016. jún. 7. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én kimondottan szeretem,és beindít a faxszag.
2016. jún. 7. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

En nagyon kenyes vagyok erre, amiota egyszer nagyon felforgatta a gyomromat a szag.

A reggeli csok sem nyelves, egyszeruen nem birom es kesz. A parom teljesen elfogadja es igy szeret.

18/L

2016. jún. 7. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Soha sem volt probléma se a reggeli csók, se a reggeli orál, se a reggeli szex.

Aki alaposan, rendszeresen tisztálkodik és egészséges az nem lehetne gusztustalan pár óra alvás után

2016. jún. 7. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!