Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Ti mit szólnátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti mit szólnátok ahhoz, ha az élettársatok/férjetek szexelne veletek, mialatt alszotok?

Figyelt kérdés
Persze egy idő után nyilván felébrednétek, de ha csak pettingezne veletek már nem biztos? Mit tennétek, ha arra ébredtek, hogy mégis ezen kapjátok a párotokat?
2016. jún. 22. 18:32
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Megdugnám
2016. jún. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

párom állítása szerint volt olyan éjszaka, hogy simogatta fenekem. Ezt én észre se vettem, valószínűleg fáradt voltam, mert mindenre felébreek majdnem.

Ha pedig felébreszt hajnalban csak azért mert rájött a kangörcs, szétverném. De ha a simogatás jól esik neki, és nem ébreszt fel, áldásom rá.

2016. jún. 22. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
87%
Engem már d.ot meg úgy a párom hogy aludtam. Nem ébredtem fel rá csak reggel értetlenkedtem hogy miért tocsogok. Mikor elmondta akkor pofán vágtam hogy azért ez mocskos húzás volt. Nyugodtan fel ébreszthetett volna nem lett volna gond belőle még tetszett is volna... Utána nem sokkal szakítottunk. Az eset óta Éberalvó vagyok. Akár milyen fáradt vagyok minden neszre felébredek. Még arra is ha a mostani párom fordul egyet alvás közben vagy másképp veszi a levegőt... 22 N
2016. jún. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
79%
Abban az esetben ha nem beszéltük meg előre, akkor ezt erőszaknak élném meg mivel nem egyeztem bele! Mégis mit képzel a férfi, hogy ha a barátnője vagyok akkor bármikor használhat a tudtom nélkül is? Aztán ki tudja, hogy védekezett-e rendesen vagy valami?? Vagy például ha gyógyszert szedek és alszok, akkor hogy mondom meg neki ha esetleg aznap nem hat olyan jól valami miatt (pl mert előtte antibiotikumot vettem be)??
2016. jún. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
3-4: Aham. Nagy kár, hogy a stílusotokból ítélve ti férfiak vagytok. Lebuktatok!
2016. jún. 22. 22:00
 6/16 anonim ***** válasza:
Hát te már csak jobban tudod, hogy mi mik vagyunk. xD Mindenesetre én örökre elveszteném a bizalmam ha ilyet tenne megbeszélés nélkül.
2016. jún. 22. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Nyugika. Én is csináltam már ilyet. Sőt, számos nőket érintő kérdést tettem már fel. Annak ellenére, hogy nő vagyok.
2016. jún. 22. 22:18
 8/16 anonim ***** válasza:
88%
Kedves kérdező #3as válaszoló vagyok és nagyon ís Nő vagyok. Egyébként megalázónak tartom mert használni mint egy rongyot. Undorító. 22 N
2016. jún. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
88%
Jah és még valami azért azt hinni hogy pasi vagyok és nem nő mert szókimondó vagyok és néha mocskos a pofám az nem azt jelenti hogy pasi vagyok ez abszurd. 22 N
2016. jún. 22. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Uraim, ne erőlködjenek. Pártatlanul is az a véleményem (stílus alapján), hogy férfiak vagytok. Túl átlátszó...

De ha ti viccesnek tartjátok, hogy lánynak adjátok ki magatokat, mi viccesnek tartunk titeket. :)

2016. jún. 23. 11:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!