Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit szólnátok ahhoz, ha az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok ahhoz, ha az élettársatok azt mondaná nektek, hogy keressetek magatoknak szexpartnert, mert ő nem tudja ezt megadni?

Figyelt kérdés
Szerethet így igazán?Tényleg lehet így szeretni valakit őszintén, ha közben engedi, hogy mással szexeljek? Van olyan, akit ez nem zavarna? 24/F

2014. jan. 25. 13:59
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Szakítanék vele mert monogám alkat vagyok. Vagy működik minden vagy nem. A te esetedben szerintem feladta a párod a dolgokat.
2014. jan. 25. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

nem... én nem hiszem, hogy aki ilyet mond az szeret


és ezek után nem lenne tovább az élettársam ( de a házastársam sem)

2014. jan. 25. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
91%

első hallásra megütötted a főnyereményt.

másodikra komoly problémák lehetnek a szexuális életetekkel ha szerinte ez az egyetlen megoldás. Nyilván ha szereted a partnered akkor ez zavar. De mi is pontosan az amit nem tud megadni? Neked ez miért is annyira fontos?

2014. jan. 25. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
73%

Akkor ajánlatot teszek :) a te párod jöjjön össze az én párommal, mi meg egymással :)


23/l

2014. jan. 25. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 Galaxis. ***** válasza:
13%
Miért épp a nő a rossz ebben az esetben? Lehet épp azért mondta mert nem akarja elveszteni a pasiját mert annyira szereti. Inkább gondolkodj el, hogy miket kértél tőle te barom!!! hogy idáig jusson, hogy ezt mondja. És min gondolkozol? Hogy valóban meg tudnád ezt valósítani. És akkor még te vagy a jó?
2014. jan. 25. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Nagyon szeretem a páromat. Még senkit sem szerettem ennyire, de a szex 2 hónapja nem működik. Előtte sem volt az igazi, de hát nem ez a lényeg. Viszont nem tudom elképzelni, hogy miért nem akarja... Állítólag szeret nagyon. Szerintetek? Nem akarom megcsalni, de a szexre is szükségem van. Meddig várnátok?
2014. jan. 25. 14:06
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

de ha nem mukodik egy kapcsolat, akkor minek folytatjatok?


mindkettotoknek jobb lenne kulon

2014. jan. 25. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nincs szex, mert nem kívánja és soha nem is kértem tőle olyat, amit ne akart volna megtenni. Nem vagyok önző. Nem akarom megcsalni...
2014. jan. 25. 14:08
 9/20 anonim ***** válasza:
Esetleg kideríteni, mi okozta nála a libidócsökkenést?
2014. jan. 25. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

meddig várnék? hát... én most 8.hónapja várok a pasimra :( de ahogy észrevettem jobb nem lesz csak rosszabb, szerintem ebből előbb utóbb szakítás lesz, nálunk is, nálatok is.


23/l

2014. jan. 25. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!