Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A fitymamat a makkrol siman...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fitymamat a makkrol siman letudom huznimde ha elkezdem verni visszamegy igy csak ugy tudom kiverni hogy rajta a bor, Mit tegyek? És hogy verjem ki? Elore is kszi

Figyelt kérdés

2016. jún. 23. 12:52
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok szakerto, foleg nokent. Ugyh javitsatok ki ha tevedek.

De nem lehet,h rovid a fitymafeked?

2016. jún. 23. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Erre gondoltam,de nem udom! Es az egy lanyt nagyon zavarja?
2016. jún. 23. 12:57
 3/9 anonim ***** válasza:

fitymaszűkület.


A lányt nem zavarja, pusztán neked lesz szar, amikor egyszer szex közben szétszakad.

DOki.

2016. jún. 23. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
47%

Nőként mondom hogy nem zavaró.

Viszont az én párom körül van metélve hasonló problémája volt mint neked. És jobb a szex vele mint más pasival akinek meg van a fitymája. Legalábbis én jobban élvezem fityma nélkül 22 N

2016. jún. 23. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
De fajdalom nelkul hatra megy teljesen.. csak idónkent visszamegy
2016. jún. 23. 13:31
 6/9 anonim ***** válasza:

Nekem is.

Annyi, hogy sokáig is bírom, ami még egy lánynál se volt gond.

2016. jún. 23. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Próbáld sikósitóval.
2016. jún. 23. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ha fájdalom nélkül teljesen visszamegy merev péniszen, akkor az szerintem nem fitymaszűkület.


De mivel egyikünk sem internetes távdiagnózisra specializálódott orvos, ezért az egyetlen biztos amit tehetsz, hogy megmutatod egy urulógusnak.

2016. jún. 23. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

#1-es vagyok: Ha fajdalommentes akkor biztos nem fitymaszukulet. Volt paromnak rovid volt a fitymafeke, ami annyiban nyilvanult meg,h ha nagyon hatrahuzta, akkor picit feszult. Elso alkalommal nem tortent semmi,nem is tudtam rola,h van ilyen baja. Aztan masodjara, mikor szeretkeztunk volna, kb a masodik percben beszakadt a fitymafeke. Az urulogus azt mondta: "A termeszet megoldotta a problemat" csak az a baj,h rosszul forrt ossze, ezert be kellett metszeni neki. Ot perces mutet, semmit nem erzel, csak a szuri faj. Viszont sokaig gyogyul utana.


Sok ismerosom esett mar tul ezen a muteten vagy hasonlon. De olyan is van, aki nem ment el orvoshoz, el szexualis eletet(bar nem tudom hogyan), es nem tortent meg semmi "baj" belole.

2016. jún. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!