Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tényleg ekkora baj ha egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ekkora baj ha egy lány szűz?

Figyelt kérdés

Most lett barátnőm, 20 éves. Egy hónapja vagyunk együtt, és még nem is került szóba a dolog eddig. Egyszer random beszélgettünk és egyik percről a másikra totál búskomor lett, sőt, szinte szorongani kezdett. Kérdeztem, hogy mi baja, meg sem szólalt, nem akarta elmondani. Lassan már a sírás kerülgette, mondom mi az Isten baja van, valami rosszat mondtam?:o Erre fogta magát és hazament. Nem írt azután két napig kb, szó szerint eltűnt a csaj, én meg teljesen kétségbeestem hogy basszus mi történt, mi lehetett a baja. Valami nagyon rosszra gondoltam mondjuk hogy megcsalt vagy nem érdeklem már vagy valami tragikusra mondjuk hogy meghalt valakije vagy beteg.

Két nap után hajlandó volt visszaírni, hogy "oké, beszélnünk kell". Aggódva mentem el találkozni vele és a legrosszabra számítottam, erre nagy hezitálások közepette kijelentette, hogy "szűz vagyok".

Én csak néztem, hogy most komolyan ez ekkora szégyen vagy mi? És elmesélte, hogy egyszer valaki ezért dobta ki, és hogy elég régóta úgy érzi, hogy borzasztóan szégyenli magát és mások is éreztették már ezt vele.


Most komolyan, miért kell egy lánnyal elhitetni, hogy értéktelen ha szűz? Engem nem nagyon zavar a dolog, ettől még ugyanúgy imádom.


2016. jún. 24. 21:40
1 2
 1/12 RRR ***** válasza:
92%

nem az

pechére barmokra futott szegény barinőd rá


éreztesd vele,hogy ez jó,nem bűn ,baj,,,,és te ezért is imádod nagyon őt

2016. jún. 24. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
93%
Szegény lány :/ Azért sajnálom. Amúgy inkább később veszítse el mint hamarabb.
2016. jún. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
92%
Engem is állandóan dobtak a pasijaim mert szűz voltam. 18 évesen találtam egy pasit aki örültneki. csak nem úgy jöttek össze a dolgok ahogy Ő akarta és megerőszakolt... a Barátnőd meg attól fél h ez miatt elhagyod mert szűz. mert am legtöbb pasi nem akar bajlódni egy szűzzel 22 N
2016. jún. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
92%
Pfff, vannak pedig olyan pasik akik szívesen bajlódnak, még fizetnek is érte, több 100 ezreket, hogy valakinek megkaparintsák a szüzességét .
2016. jún. 24. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
88%
Én 18 éves vagyok és még szűz. Büszke nem vagyok rá, mivel ez csak egy állapot. De szerintem semmi szégyelni való sincs benne! Sok barátom volt már, de mind nagy bunkó volt, szóval addig még nem jutott eggyel sem a kapcsolatunk. Egyszer majd hátha lesz valaki,akivel nem bánom, ha megtörténik :)
2016. jún. 24. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Szerintem többen vannak azok, akik kifejezetten szűz lányt keresnek, mint azok, akik szűzzel egyáltalán nem akarnak foglalkozni.
2016. jún. 24. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
11%

Nekem elég nagy baj. Biztos nem kezdek szüzikékkel.

A csajod elég éretlen.

2016. jún. 25. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nézd már meg mit írnak itt a szűz srácokról.
2016. jún. 25. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
8%

Voltál már szűz lánnyal? 8-ból 6 volt iszonyat szar. 1 jó és 1 volt nagyon jó. Ezek alapján ne mondd nekem hogy ez "érték"!

Majd jól be fogsz csicskulni neki, aztán egy papucs szar leszel mellette, idegileg kicsinál. De a te dolgod!

2016. aug. 4. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

"Voltál már szűz lánnyal? 8-ból 6 volt iszonyat szar"

Aha, te meg nyilván lepedőakrobata voltál az első alkalommal is. Mégis milyen legyen ha akkor csinálja először te nyomorult? Gondolkodjál már ember.


"Majd jól be fogsz csicskulni neki, aztán egy papucs szar leszel mellette, idegileg kicsinál"

Ha lesz időd, akkor fejtsd ki, ez hol függ össze a szüzességgel, mert nem nagyon értem.

2016. aug. 4. 12:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!