Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a baj velem?

Figyelt kérdés

18 éves lány vagyok, nem volt még egy kapcsolatom sem, ebből adódóan se csók se semmi több. De akárhányszor valahogy szóbakerül ez, mindig meglepődve furcsálják az emberek. Pedig kapom a bókokat, mind a testemre, mind a személyiségemre és nem egyszer kaptam már meg hogy: ,,Bárcsak olyan barátnőm lenne, mint te...". Mégsincs semmi... Lassan kezdem tényleg azt hinni, hogy baj van velem. Ilyen helyzetben mit tudok csinálni?


Köszönöm a válaszokat előre is, további szép napot! :)



2016. jún. 5. 12:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Kérdés hogy mekkorák az elvárásaid, meg hogy mennyire tudsz élni a lehetőségekkel.
2016. jún. 5. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
75%
Ne foglalkozz mások véleményével,csináld úgy ahogy Neked jó! Meg fog találni a nagy ő hidd el! Nincs Veled semmi baj.
2016. jún. 5. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Attól is függ a dolog, hogy milyen pasit szeretnél!

Eddig kik próbálkoztak?

2016. jún. 5. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Ez a baj, hogy nem próbálkoztak. Szerintem az elvárásaim nem hatalmasak: Egy értelmes, normális srác, akivel lehet hülyéskedni, de komolyan beszélni is, meg azért nem árt ha szeret kimozdulni (séta, túra, stb.), meg viselje el azt, hogy bújós vagyok. Nehéz? Nagy elvárások tényleg?
2016. jún. 5. 12:47
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
nem az ne parázz rá :D egyetemen ne aggódj össze fog az jönni szerintem :D
2016. jún. 5. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Hogy állsz az idősebb pasikkal? Azok szoktak bókolni? Volt már amelyikről álmodoztál?
2016. jún. 5. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek! :)

Kezdek megnyugodni.

2016. jún. 5. 13:01
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Szia:) szerintem pont mivel ilyen jó csaj vagy, nem nagyon mernek közeledni, úgy gondolják elérhetetlen vagy:) lehet neked is kell kicsit nyitni, és akkor megértik:)
2016. jún. 5. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
39%
semmi baj nincsen veled. ha bejönnek az idősebb pasik is, akkor pont ilyen csajra vágyom! :)
2016. jún. 5. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
73%
Én szeretem a bujós lányokat! Sajna öreg vagyok hozzád!
2016. jún. 5. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!