Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők melyikbe lennetek benne...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők melyikbe lennetek benne jobban ha kene valasztani?

Figyelt kérdés
Van pasitok es lecumizni a pasitok haverjat vagy dugni vele? Melyikbe lennetek benne jobban persze titokba
2016. jún. 25. 11:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Én a harmadik lehetőséget választanám.

Egyik opció sem nyerő..

2016. jún. 25. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Komoly legény lehetsz.
2016. jún. 25. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én a dugásban. Megdugnám egy seprűnyéllel!
2016. jún. 25. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyiket se. Bár ha mindenképp választani kell és kényszerítve vagyok valahogy akkor jó kis fogakat kapna a fincsi szopás helyett a köcsög "haver".
2016. jún. 25. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Milyen indittatasbol tortenne ez a dolog?

Csak mert en nem csalom meg a parom, ha mast kivanok, akkor elobb szakitok es aztan szabadon lehetek massal.

2016. jún. 25. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Elvonatkoztatva attól, hogy fogalmam sincs, hogy mi motiválna bármelyikre is, ha mégis olyan helyzetbe kerülnék, hogy választanom kelljen:

Az, hogy egy férfit egyoldalúan "lecumizok" számomra nem nyújt élvezetet (hacsak nem a párom az, akit szeretek és örömmel okozok neki élvezetet). Egy vadidegen pasas orális kényeztetésénél alantasabb dolgot nehezen tudok elképzelni. (A fertőzésveszélyről nem beszélve, alkalmi kapcsolatban SOHA nem oráloztam életemben, ki tudja, kiben járt előzőleg a farka!)

Szóval ha már mindenképpen választani kellene, akkor az a minimum, hogy nekem is legyen jó valamennyire, tehát a dugás, persze szigorúan csak gumiban.


Pusztán elméleti levezetés volt, mert amúgy eszem ágában sincs szexelni a párom haverjaival. Ha erre lenne ingerem, akkor nem a párommal lennék, hanem velük.

2016. jún. 25. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!