Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Srácok, melyik jobb hosszútávo...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, melyik jobb hosszútávon egy barátnőnél?

Figyelt kérdés

a. Ha szűzies, prűdebb, olyan ártatlan kislányos


b. Ha mindent ki lehet vele próbálni és mindent bevállal.


Mielőtt a b-t írnátok: ebben az esetben nem félnétek attól, hogy kiégtek és egy idő után már nem lesz elég izgató semmi? Hogy az egyszerű szex az már unalmas lesz?


2016. jún. 25. 11:45
 1/8 anonim ***** válasza:
78%
Nőként mondom hogy egy nőnek okosnak, szépnek, nőiesnek kell lennie mindig. Az ágyban meg a legjobb sz.hának kell lenni. A szexben mindig lehet újítani és ha rá tud az ember hangolódni a párjára és teljes mértékben át adni magát az érzésnek akkor a szex sose lesz unalmas. Azt mondják sokan hogy a szex mocskos. Én meg azt mondom erre. Az De csak akkor ha jól csinálják. 😄😊😊 22 N
2016. jún. 25. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
b és soha nem égünk ki :D
2016. jún. 25. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

#1 - Van párod? :D

Természetesen b, de ne ez határozza meg az egész személyiségét. Ahogy felettem írták, legyen nőies, okos, empatikus, legyenek értékei azon felül hogy bevállalós.

2016. jún. 25. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Akkor én megtöröm a sort és azt mondom "a" .

Ő még nincs "elrontva" és a kislányos báj nálam mindent visz. Persze fontos hogy szeresse a szexet de majd lassan rávezetem olyan dolgokra amik esetleg jelenleg tabunak tűnnek számára. A "b" esetben ott van a rizikó hogy már évek óta ezt a nagyon bevállalós ,mindent kipróbáló vonalat képviseli és elképzelhető hogy már nincs benne semmi szemérem ami igenis vonzó egy nőben. Lehet a "b" számára már egy gyengéd cirogatós szeretkezés halál unalmas hisz már túl van néhány gruppenen,gangbangen stb és az ingerküszöbe szélsőségesen kitolódott.

2016. jún. 25. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
#4 teljesen egyetértek
2016. jún. 25. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 October15 ***** válasza:
Mit értünk prűdebben?:) És mit mindent bevállalón? Csak mert szerintem tudnék mondani olyan kinda A-nak megfelelőt aki marhára nem prűd és tudnék olyat mondani egy B-nek megfelelőnek [nem is keveset:P] amitől igencsak kikerekedne a szeme. :)
2016. jún. 25. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
a és b együtt:P
2016. jún. 25. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem valahol a kettő között optimális, de a legeslegfontosabb, hogy egymás igényeire legyen nyitott a pár és össze tudjanak hangolódni szexuálisan.

Ha egy lány úgy szűzies és prűd, hogy mindentől idegenkedik és rágörcsöl a szexre, az megöli az intimitást (pl. szégyellősködik a párja előtt, vagy mindig egyféle módon, egy pózban képes csak szexelni, minden mástól elzárkózik).

A másik véglet sem szerencsés akkor, ha az az egymás közti intimitás rovására megy, tehát ha a nőnek extrémebbnél extrémebb vágyai vannak, de ez nincs összhangban a párjáéval, vagy egy gyengéd szerelmeskedés már nem tudja kielégíteni.


Hosszú távon az optimális szerintem, ha a pár egymásra hangolódik, és ugyanúgy kielégíti őket egy hétköznapi, esti összebújós szeretkezés, mint egy vadállatias egymásnak esés az erdőben egy bokorban.

2016. jún. 25. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!