Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, van, hogy olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, van, hogy olyan lánytól is csak szexet akartok, aki külsőre-belsőre is bejön?

Figyelt kérdés

Mert pl én most olyan életszakaszomban vagyok,hogy nem akarok kapcsolatot,akármennyire is tetszik egy pasi,nem akarok leragadni egynél,megijedek az elköteleződéstől.Ez alól nyilván csak az kivétel,akibe akaratlanul is belezúgok:) Pasik,ez veletek is előfordul?

20L



2016. jún. 25. 16:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
igen mert ha mindenhogy bejön akk megakarom dugni, ha az is jó akk megakarom tartani hosszabb távra :)
2016. jún. 25. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha bejön a belsője akkor nem kell csak szexre ott már nekem több kell :)
2016. jún. 25. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

"akibe akaratlanul is belezúgok"

Kíváncsi lennék, hogy zúgsz bele valakibe akaratlagosan.

2016. jún. 25. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Abba energiát és időt kell fektetni, hogy valakit ismerjek és megítéljem, hogy vonzónak tartom-e lelkileg. Egy csak szexuális célzatú kapcsolatban erre minek pazarolni időt?


u.i.: szimpatikus != lelkileg vonzó

2016. jún. 25. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Igen, előfordulhat. De van esélye, hogy akkor már beleesek vagy legalább elkezd hiányozni egy idő után.
2016. jún. 25. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Amúgy meg úgy írsz, mint egy kis buta liba. :D
2016. jún. 25. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nem, nem, nem!

Azt mindenképpen meg szeretném tartani hosszabb, állandó kapcsolatra! Ami nem csak szexből áll, csak jó ha az is van benne.

2016. jún. 25. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Miért lennék buta liba?Mert nem akarok most kapcsolatot..?
2016. jún. 25. 16:26
 9/11 anonim ***** válasza:

Egy pár hónapja én is féltem az elköteleződéstől és lett egy nyitott kapcsolatom.


Egy idő után elkezdtek hiányozni az érzelmek így most szeretnék egy komolyat.


Egyszer érdemes ezt is kipróbálni, de mivel emberből vagy előbb utóbb hiányozni fog a szerelem.


22/F

2016. jún. 25. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Igen,ezért is írtam,hogy ez csak egy életszakaszom :) Kell ilyen is.
2016. jún. 25. 17:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!