Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Ha egy srác bejelöl...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha egy srác bejelöl titeket facebook-on, akit nem ismertek (van közös ismerősök de még nem beszéltetek), de külsőre bejön, visszajelölitek?

Figyelt kérdés
Fiú vagyok. Bejelöltem egy lányt, aki tetszik, de nem jelölt vissza. Ez tutira azt jelenti, hogy nem vagyok az esete, vagy csak nem ismer és azért. Egyértelmű, hogy nem tudhatjátok rá a választ, csak érdekel, hogy ti mit tennétek. :)

2016. máj. 15. 17:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet hogy csak még nem ért rá /nem látta,én vissza szoktam jelölni aki szimpatikus:)
2016. máj. 15. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Én nem szoktam visszajelölni, még akkor sem ha szimpatikus. De ez egyéni,és azt hiszem,hogy ebben én nem az átlagot képviselem (,de lehet, hogy ő sem). :)
2016. máj. 16. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm :)
2016. máj. 16. 12:35
 4/4 anonim ***** válasza:
Én visszajelölném.
2016. júl. 16. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!