Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok, szűz pasikhoz hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, szűz pasikhoz hogy álltok hozzá?

Figyelt kérdés

Tegyük fel egyetemi pasival kezdtek el kavarni, (ha külsőleg, méretileg és mindenhogy rendben van)zavarna ha szűz? Kort is írjatok légyszi!

18/F



2016. jún. 25. 18:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ha minden rendben van miért zavarna?

Én még örülnék is, hogy én lennék neki az első, ha nem lennék szűz...

2016. jún. 25. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Bocsi lemaradt, hogy 18L
2016. jún. 25. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Ja és még valami ha ti csajok nem lennétek szüzek. Feltételezem hogy egy szintén szűz csajnak az nagyon imponáló ha a pasi is szűz. :D
2016. jún. 25. 18:09
 4/11 anonim ***** válasza:
#2! Ezen tudnék segíteni! f.
2016. jún. 25. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem zavarna 22 N
2016. jún. 25. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok általában szűz lányoknak nem feltétlenül imponáló ha a pasi is szűz azért keresnek tapasztalt pasit mert meg bízik abban hogy a tapasztalt tudja mit kell csinálni. Egy szűz srácban egy szintén szűz lánynak esetleg az az imponáló hogy nem lesz ciki ha együtt bénáznak. 22 N
2016. jún. 25. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

haha :D nem tom, enrm felizgat, ha a pasi is szűz, és egymásnak lehetünk az elsők. :3 engem megindit. eloszor lát eloben nőt, meztelen, az meg meg jobb *.*

18/l

2016. jún. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Van 1 ilyen tapasztalatom... Nagyon izgató volt elsőnek lenni és "tanítgatni" 22/N
2016. jún. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha minden hogy rendben van akkor nem zavarna bár én is szűz vagyok de jó lenne ha neki is én lennék az első és nem fektette meg a fél várost.
2016. jún. 27. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
6%

Lehet, hogy le leszek pontozva, de mindegy, leírom az őszinte véleményemet.

20 éves lány vagyok, és, ha összekerülnék valakivel, akiről kiderülne, hogy még szűz, azonnal vége lenne a dolognak, nem szexelnék vele. Egyszer próbálkoztam egy szűz fiúval, és engem zavart a tétovasága. (Nyilván nem minden szűz fiú ilyen, nem akarok általánosítani.) De számomra kizáró ok volna, ha a fiúról kiderülne, hogy szűz.

2016. jún. 27. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!