Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Ez tényleg vastagnak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ez tényleg vastagnak számit?

Figyelt kérdés

15 cm körméret (kb 5 cm átmérő)


Beszélgettem pár ismerősömmel és azt mondták hogy az már nagyon vastag, de szeretném tudni a többiek véleményét is.



2016. jún. 26. 11:17
 1/8 anonim ***** válasza:
25%
Gáz vagy! Helyedben elbújnék!
2016. jún. 26. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%

Igen,nagyon vastag lehet.

20L

2016. jún. 26. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
19%
A 15cm atmero az mar vastag. Az 5 az meg csak hurkapalca, a nok meg se erzik.
2016. jún. 26. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
61%
Igen vastag.
2016. jún. 26. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
54%

Igen, nagyon vastag.


Ha a páromé ilyen vastag lenne, mi pl. nem tudnánk szeretkezni, és még csak nem is pár mm-re lenne a határesettől.


De biztos van olyan nő is, akinek nem a "mission impossible" katagória ez a méret, meg olyan is, akinek meg pont ez az ideális - köztünk is elég nagyok az anatómiai eltérések ilyen tekintetben, ugyanúgy, mint a férfiaknál.

2016. jún. 26. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Bari87 ***** válasza:
19%
Nekem is ilyen vastag 18cm hosszú de volt olyan tapasztalatom hogy betetem a csajnak és hatangoztam benne annyira tág volt! Mostani párommal meg hibátlan szex! Először fél!
2016. jún. 26. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
73%
Nekem is ennyi. Eddig gond és hezitálás nélkül bement mindenkinek :D.. nem tudom mikbe nyúltam bele..
2016. júl. 20. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
46%
Nekem is hasonló, szerintem elég vékony, de az biztos hogy a nagyon vastagtól messze van.
2018. júl. 27. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!