Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Megdugtam egy 40-es nőt és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megdugtam egy 40-es nőt és most bűntudatom van (? ) 24/f

Figyelt kérdés
Kanos voltam és előtte még vonzott. Utólag úgy érzem nem kellett volna, nem volt egy nagy élmény. Megváltozik ez az érzés? Később jobb lesz?
2016. jún. 26. 14:06
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

#7 igazad van

#8 :D

#9 meg lett dugva rendesen, azzal nem volt baj

2016. jún. 26. 14:28
 12/18 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem ott rontottad el, hogy csak arra gondoltál, hogy megdugd. Korfüggetlenül, ha nincs az egész mögött valami plusz jelentés, akkor könnyen lehet ilyen üresség érzés szex után.


Szerintem az egy éjszakásokba is úgy kell belemenni, hogy arra az időre meg akarom ismerni azt az ember, hacsak testileg is, közel menni hozzá érzelmileg is. Egy ilyen nagy korkülönbség tök sok ilyen lehetőséget ad, mert két ennyire eltérő, más életfázisban lévő valaki érez vágyat egymás iránt. Ez lehet tök izgi és szép. De ha csak annyi, hogy baszás egy orgazmusig, akkor az annyi is lesz. És végül is ki is verhetted volna akár.

2016. jún. 26. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Hát csodálkozom rajta, hogy sikerült egy ilyen félős alaknak, mint te. :D

Szerintem inkább ő dugott meg téged. XD 21f

2016. jún. 26. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Miből gondolsz félős alaknak?
2016. jún. 26. 14:55
 15/18 anonim ***** válasza:
Miért, elhoztad az óraját?
2016. jún. 26. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
:D nem
2016. jún. 26. 15:25
 17/18 anonim ***** válasza:
Anyukad volt az, azert van most bűn tudatod. Beletalaltam? :))
2016. júl. 10. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Nem, #17 a tiéd volt
2016. júl. 10. 14:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!