Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti ezt hogy értelmezitek?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti ezt hogy értelmezitek? Hosszú lesz kicsit szal bővebben lent. Én vagyok az a fél aki szinte egyáltalán nem volt féltékeny.

Figyelt kérdés
Adott egy 4.5 fél éves kapcsolat ami nem régibben lett vége. volt közte is néha szünet de idáig tartott amig most mondtuk legyen vége! igen am ez kb 2 hónapja volt azóta beszélgetünk telefonon sőt talalkoztunk is de volt 1 hét kb hogy egyáltalán nem. Találkozásoknál volt egy két dolog ( oral stbstb.) De kiderült egy kisebb össze szolalkozáson hogy ő találkozgat vagy esetleggmár több is van egy sráccal neki) ezt ti hogy értelmezitek? hogy ő mondja hogy találkozunk eljönne velem ide oda. és nyugudtan használhatom a testét ( szó szerint ezt mondta) de a féltékenység az ő részéről megmaradt mert mindig kérdezi hogy na mi van találtál valakit stbstb. Én 25 éves fiú vagyok ő 20 lesz lány. véleményeket esetleg ti történeteiket szivesen meghalgatom esetleg privátba várom a véleményeket. esetleg mi fog ebből kisülni .

#szex #orális #szakítás #féltékenység #se veled se nélküled.
2016. jún. 26. 14:49
 1/5 anonim ***** válasza:
most akk vagy mindketten dugjatok orrba szájba másokkal, vagy egymással de akk csak egymással.. legjobb ha találsz vkit de nem mondod el addig amig tutira nem jöttök össze, mert akk képes az ilyen nő utánadmenni, beleronditani a dologba, stb
2016. jún. 26. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kis taknyos még a csaj. A helyedben többet nem találkoznék vele.
2016. jún. 26. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A testecskéd kell neki, amúgy érzelmileg meg lexar.
2016. jún. 26. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
egyszerre két fa.szt tart a kezében
2016. jún. 26. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
szerintettek ennek mi lesz a vége? vég kimenette?
2016. jún. 26. 16:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!