Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, Lányok! Mi a véleményete...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, Lányok! Mi a véleményetek arról, hogy egy pasi azt mondta nekem, hogy azért nem fekszik le velem, mert ragaszkodom az óvszerhez?

Figyelt kérdés

Igazából szexkapcsolatnak indult a dolog, de lehet több lenne idővel,mert kedveljük egymást eléggé. DE! Állítása szerint vazektómiája volt 2 éve (amit nem hiszek el)és én mégis óvszert húzattam vele természetesen. Persze érvelt, hogy miért hazudna, hiszen tudom nevét,címét ,számát stb. és hogy náluk (USA) ez nem újdonság, plusz mutogatta a spermabankos üzeneteket stb. hogy ott van mintája ha mégis gyereket akarna,miért lenne akkor neki, ha nem amiatt. Már nem olyan fiatal,így akár igaza is lehet, de az elv. Ez engem nem érdekelt, mondtam akkor lelépek. Így belement a gumihasználatba. Azóta jelezte, hogy többet nem igazán akar velem találkozni, mert ő nem húz óvszert. Mondtam, hogy honnan tudnám, hogy nincs semmi betegsége. Hát,hogy gyakran teszteltet,megnézhetem stb. Én fogamzásgátlót szedek, de akkor sem hajlok arra, hogy ebbe belemenjek még. Több hónapos kapcsolat után oké, de így nem.

Ráadásul 5 perc volt neki átlagban egy menet gumiba, nélküle mennyi lenne, 2 perc?!

Igazából teljesen sokkot kaptam ettől a dologtól, nem hiszem el, hogy férfi ilyet mondhat...



2016. jún. 27. 00:12
1 2
 1/20 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
100%
A lefekvés alapja a konszenzus. Ha nincs, nem kell dugni, ez a véleményem.
2016. jún. 27. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Csak el akarja érni, hogy te mégis belemenj a dologba és nincs is rádszorulva. Jobban is jársz nélküle.
2016. jún. 27. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

De majd összeállnák valami aids-es öt perces,korántsem fiatal,óvszerhasználatért rinyáló se(gg)fejjel?

Xard már le,találsz te jobbat is.

2016. jún. 27. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Okos kislány. én büszke vagyok rád. bár minden làny igy gondolkodna. :) Bár én is szeretek óvszer nélkül szeretkezni de ha a lány ragaszkodik hozzá nincs kifogásom.
2016. jún. 27. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Gyorstüzelő,ergo xar a szex vele.Ettől függetlenül van olyan betegség ami hónapokig,évekig lappang.Hiába tesztelteti magát.

Örüéj hogy megszabadultál tőle.

2016. jún. 27. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha szex kapcsolat lenne és nem jó neki óvszerben a szex, akkor érthető, hogy ezt mondja. Mi értelme egy szexkapcsolatnak nem jó szex-szel? És az is érthető, hogy te meg nemet mondasz így, mert tartasz a fertőzésektől. Ebben ennyi volt.
2016. jún. 27. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
0%
Azért 5 perc kefélés az nem gyors-tüzelés.
2016. jún. 27. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Igazából sajnálom, hogy így alakult... :D De ez az észszerű döntés.
2016. jún. 27. 00:34
 9/20 anonim ***** válasza:
#7-5 perc ar ritka szar teljesítmény!
2016. jún. 27. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
23%
5 perc gumiban? Nice. Nekem anélkül vagy 30-40 perc minimum, ha úgy akarom, akár 1-2 óra is. Nagy játékos a tag, jobb, ha elhagyod.
2016. jún. 27. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!